Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76219 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

udostępnianie łącza, a jego spowolnienie... , tramway 9/12/02 21:03
no bo jest tak...koniec końców udało mi się udostępnić łącze drugiemu kompowi...mam sobie ME, kretorkiem toto zrobiłem i...no właśnie...czy sam fakt, że udostępniam łącze drugiemu kompowi może wpłynąć na szybkość działania netu na kompie głównym?? Bo, cholera, niemalże od tego samego momentu, gdy udostępniłem łącze net zaczął się wlec...i to także wtedy, gdy drugi komp jest wyłączony...
jutro dryndnę do providera, ale....
jakieś pomysły może?? bybłbym dźwięczny ;-))

pozdro...

  1. nie mialem ME, ale zaryzykuje kilka hipotez , bwana 9/12/02 21:34
    1. Byc moze po ustawieniu wspoldzielenia Twoj komp dostal "na sztywno" polowe lacza a drugi komp reszte.
    2. Byc moze provider nawala chwilowo, jesli masz znajomego ktory... itd. to porownaj. Moze np. zima nieco przyblokowala infrastrukture i, tymczasowo, wiecej userow leci na jednym drucie? Zaczalbym od telefonu do providera.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  2. hmmm ja mam podobnie w WinRoute , no13 9/12/02 21:47
    Jak jest program wyłączony to jest OK, ale jak wlacze program mimo ze nie wlaczam drugiego kompa to jest duzo gorzej. Nie chodzi mi o transfer przy sciaga plikow bo to raczej jest znikome, ale głownie o pingi. Koszmar...

    Iron Maiden

    1. Pomaga wlaczenie DNS Forwarder (ping), proxy tez jest niczego sobie , bwana 9/12/02 22:11
      Oczywiscie wszystko to w WinRoute:)

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL