Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76510 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

sieć lokalna się wlecze.. , tramway 9/12/02 21:06
sytuacja jest dziwna...bo kompy się widzą...ping jest...mogę spokojnie przeglądać sobie udostępnione katalogi...ale gdy chcę cokolwiek przegrać zaczynją się problemy...tak samo mp3 nie sposób odsłuchiwać z drugiego kompa...komp główny udsotępnia drugiemu net - to akurat działa znoście, choć jakieś dziwne zwisy są co jakiś czas...
...mam jeszcze jeden pomysł - kabel od moich kompów idzie jeszcze do jednego kolesia, z którym swego czasu byłem podłaczony...ale na dziś dzień nie mam zaślepki (czy jakoś tam to się nazywa), żeby go odłączyć...no, ale gdyby też cos było z kablem czy połączeniem sieć nie działałaby w ogóle przecież...nic nie rozumiem...

pozdrówka...

  1. jesli cos jest z kablem , bwana 9/12/02 21:28
    to siec moze dzialac i sie mulic, np. tylko co dziesiaty pakiet tcp/ip dociera do adresata, bo sa zaklocenia na laczu. sprawdz, czy nie ma jakichs sladow zlaman na drutach, ale nie zbijaj tynkow, poki co, poczekaj, moze ktos na cos jeszcze wpadnie.

    ew. moze polaczenie przestawilo sie z 100Mb na 10Mb?
    ew. moze w QoS ktos ustawil rezerwe na 90%? (dot. tylko XP i chyba 2k)

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  2. jeżeli masz ... , Jackowski 9/12/02 22:30
    kabel koncentryk to moim zdaniem musisz mieć zakończony terminatorem inaczej sieć zawsze bedzie się krzaczyć.

  3. moze używałeś , Babek 9/12/02 23:34
    jakiś przyspieszaczy internetowych albo ten kto udostępniał net takiego programu używał. Kiedyś jak się takim szmelcem bawiłem to skutek był taki ze kolega ode mnie ściągał super a ja ledwo co jakby łącze było modemowe .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL