Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76502 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przenosiny Windowsa XP , mik 9/12/02 21:48
Kurcze nie wiem jak ruszyc jeden problem z XP . Zrobilem sobie image z partycji z xp , zrobilem na drugim dysku partycje tej samej wielkosci , przerzucilem ten obraz na nowa partycje . I tu klops , windows sie niby uruchamia , ale staje na ekranie po "scandisku" . Na srodku niebieskiego male logo windowsa i klops . Czasami jak dam rade wcisnac ALT-TAB w odpowiednim momencie to jest drugie okienko na liscie podpisane Windows logon , ale sie nie otwiera i ALT - TAB dziala tylko raz , myszka chodzi , a mi pozstaje tylko reset z obudowy .

Jest jakis sposob na taki tranfer windowsa w obrebie jendego kompa ? Zmienia sie tylko wielkosc dysku .

  1. A mnie sie udalo , Banan 9/12/02 22:26
    Skopiowałem całą partycje systemowa za pomocą PartitionMagic Pro 7.0 i poszło bez problemu. Przecuałem z dysku 40 na 80. Czego Ty używałeś? A, ha! mam XPeka Pro

    1. Norton ghost 2002 , mik 10/12/02 00:03
      ja z 20 na 40 , system ten sam.

  2. Norton Ghost , Pinokio 9/12/02 22:27
    Cała operacja trwa ok. 10 min.
    Beztresowo, czysto, sucho itd. ...

    1. u mnie , mik 10/12/02 00:03
      bezstresowo i w pare min se przerzuca tylko pozniej sie uruchamia tak jak wyzej napisalem

      1. oops , Pinokio 10/12/02 19:53
        ale nie wspomniałeś wcześniej o gościu ;)
        "Dziwne, u mnie działa .. ^^"
        check ur mail

  3. no to odpal kompa z CD , gicio 10/12/02 08:29
    z winXP, będzie bodajże opcja napraw albo sprawdź

    Jest dobrze, aczkolwiek nie
    beznadziejnie!

    1. hmmm jak dalem odzysk (ASR) , mik 10/12/02 10:15
      to chce ode mnie jakas dyskietke , a przy odzysku recznym trzbe wiedziec jaka komende wpisac :(

  4. Też miałem podobny problem... , JE Jacaw 10/12/02 10:05
    ...ale z Win2000 i są dwie możliwości:
    1. Albo trzeba mieć Ghost'a 2003
    2. Albo przerzucać bezpośrednio z partycji na partycję z pominięciem obrazu - kumpel tak robił i mu chodzi, a ja zrobiłem z obrazu i musiałem przeinstalowywać system.

    Acha domyślam się, że system plików to NTFS.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. ghost 2003 ?? , mik 10/12/02 10:16
      wogole do zdobycia ?? , a sposob rodem z win98 zaraz przetestuje :)

  5. Drive Image 2002 na pewno pomoże. , Tomuś 10/12/02 21:40
    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL