Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90919 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

!!! Warunek wygrania zabawy!!! , speed 10/12/02 19:36
Liczy sie pierwszy kto dostarczy na moj adres

screen z widiejecym 20000 przed godzina 24.00 .\\
Nie ma tlumaczenia ze zle kliknalem albo cos jeszcze .Pierwszy kto to zrobi wygrywa.

  1. ;)) a mojej nagrody nikt nie chcial ;)) , NimnuL-Redakcja 10/12/02 19:45
    byla muycha do wygrania ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. acha ... , NimnuL-Redakcja 10/12/02 19:45
      i zycze powodzenia ...

      ps. speed - przez Twoj konkurs TPC kiepsko chodzi ;))

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. kurcze... , Holek 10/12/02 20:13
    wlasnie trafilem 10000!!! tym samym pomniejszylem sobie statystyczna szanse na 20000 ;)

    za 10000 nic nie ma? moze chociaz jakis wiatrak na proca? (przydalby sie...)

    "...here I am on The Road again..."

  3. screen... , XTC 10/12/02 20:47
    a może być po prostu zgrana strona? :)

    Linux

    1. mysle... , Holek 10/12/02 20:51
      ze ciezko bedzie zrobic te 20000....

      przeciez latwiej screen zrobic ;)
      i... latwiej strone zedytowac ;)

      "...here I am on The Road again..."

      1. ale może być problem... , XTC 10/12/02 20:59
        musisz mieć WSZYSTKIE dane co były na stronie w tym momencie... prawda?...
        inna sprawa, że to abstrakcja tak szczegółowo sprawdzić... ale co tam...
        ja od 7.30 pracuję :)
        teraz już bardziej po to aby zobaczyć czy mam farta i czy jest to możliwe z SDI :)

        Linux

  4. o co tu qrde chodzi ? , fiskomp 10/12/02 20:54
    j.w.

    pozdrawiam,

    Ps. sorry, że ja nie w temacie. :)

    1. ano , GULIwer 10/12/02 20:59
      http://twojepc.pl/boardPytanie31219.htm

      I'm only noise on wires

  5. A może jakaś nagroda pocieszenia , Trunks 10/12/02 21:58
    Będzie za drugir i trzecie miejsce?

  6. heh ludzie chyba zaczeli ostro klikac bo board jakos przymulil :) , Thadeus 10/12/02 22:11
    :)))))

    ...

  7. ojej... , phyllo 10/12/02 22:21
    ...no i kto wygral ? Wyszedlem do kuchni "postawic" wode na herbatke... a tu ... podskoczylo o 300 ... i juz sie nie zlapalem... ehhh :-))

    Gratulcje dla szczesliwca!!

    pozdr.

    phyllo

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL