Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101252 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gf3 > quadro (soft) , housik 11/12/02 11:32
Czy ktoś wie jak przerobić sterowniki z serii 40.xx na takie żeby załączały mi się na zwykłym GF3 opcje quadro w opengl? .Kiedyś robiłem to za pomocą Rivatuner. Lecz w nowej wersji nie ma już takiego skryptu , natomiast stare RT nie obsługuje już tej serii sterowników. Jak znacie jakieś jeszcze istniejące strony na ten temat to dajcie znać. Sprzętowe przeróbki też mogą być, ale osobiście nie widzę sensu bo opengl działał bezbłędnie na soft.

Pozdrawiam
Piotr K

  1. caly bajer polega , Ranx 11/12/02 11:48
    (z tego co wyczytalem) na tym ze programiki oszukuja stery i programy (3dmax itp) zmieniajac string(i) w sterach do karty albo oszukujac ze bios karty jest inny... w najprostszy sposob (testowany u kumpla) mozna to zrobic wgrywajac bios do karty ze zmienionym ID (zgrywamy ze swojej karty zmieniamy ID i wgrywamy) do zmiany id jest ten najpopularniejszy obecnie edytor biosow do NV (nie pomne teraz)
    powinno dzialac choc czesciowo:). choc kiedys widzialem ze zeby zrobic quadro trzeba bylo lutownica pomieszac...
    poszukam jeszcze i jak co dopisze

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. teoretycznie , housik 11/12/02 17:52
      Może masz racje w przypadku 3dstudio ( tego nie sprawdzałem) natomiast inne programy w ten sposób nie dają się oszukać. Zmieniałem biosy z Elsy Qoudro i wszystko ładnie pięknie ale jak odpalasz cineme4d czy jakieś benchmarki opengl ( np.stars) to niestety zgłasza się sterownik w opcji gf3 a nie quadro. Natomiast po przeróbce sterowników działa wszystko ok. ( tylko w opengl, w przypadku direcx potrzebne są sprzetowe przrobki) .Mógłbym co prawda wrócić do starych sterowników .ale może się okazać ze przyrost z quadry będzie mniejszy niż przyrost z korzystania z nowych sterowników

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL