Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101362 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

radek 9000pro czy u was też? , masza 11/12/02 17:40
Czy u was tez się tak dzieje na radeonach, że czasami z kursorów, robią się jakieś dziwne kwadraty, albo jakieś dziwne kolory.. np zamiast strzałki w windowsie... bo zaczyna mnie już to wkurzać (CATALYST 2.5)

Nic nie mam podkręcone.

Pozdrowionka !!!

  1. Wiesz co ci powiem masza, , misza 20 11/12/02 17:59
    że jeżeli twoją ulubioną gierką jest 3DMark 2001SE jak wywnioskowałem z wczorajszego posta to takie są skutki.
    Ja tak miałem z ikonkami, bo wywaliło jakiś ster ale zainstalowałem jeszcze raz te same stery (cat 2.5) i działa.

    GG 2777064
    TPC Board Rulez

  2. czego to jest wina? , masza 11/12/02 18:42
    Mi się wczoraj powiększyły literki w GG, i skróciło mi nazwy programów w MENU start do 3 literek. Dziwne, ale najczęsciej się takie "dziwne rzeczy" dzieją, gdy wchodzę w "Ekran > Zaawansowane" (do opcji ustawień grafiki)

    3dmark wywalił Ci stery? A jak to możliwe?

    3Dmark jest moją ulubioną gierką..na razie.. No na czymś muszę przetestować. Mam tego radka dopiero 2 dni.

    I jeszcze jedno pytanko.
    Czy przyczyną mniejszej liczby punktów w w tej "grze" niż u kolegi z poprzedniego posta może być to, że mam 256MB SDR ?? a nie DDR ??? Ramu w kompie?
    No chyba że kolega też ma SDR, to wtedy nie wiem...

    Aha ten radek to HIS 9000pro VIVO.

    Pozdrowionka !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL