Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 105912 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co lepiej wybrać? Radeon 9700 czy GeForce4 Ti 4200 AGP 8x , martinez-x 11/12/02 20:51
Radeon jest szybszy ale slyszalem ze wystepuja problemy z niektorymi grami z kolei geforce jest wolniejsze ale bezproblemowe...no i pozostaje kwestia TV-out-u w geforce dzieki tv-tool nie z tym zadbych problemow a jak ta kwestia wyglada w radeonie?

...And Beer For All

  1. jezeli chodzi o granie , pumek 11/12/02 21:00
    to roznica predkosci jest tak wielka ze nie ma co sie zastanawiac, a jezeli chodzi o problemy to zawsze mozna na boardzie zapytac:)

    ..nie lubie sygnaturek..

  2. troche smieszne pytanie :) , Grza 11/12/02 21:07
    9700 robi miazge z GF4 a co to "problemow" to napewno w niedlugim czasie bedzie wszystko ladnie fruwalo ;)

  3. Ja wybrałbym GF 4 Ti 4200 , Święty 11/12/02 21:17
    Wybrałbym tą kartę ze względu na cenę i nie tylko . Pracuję w firmie komp. i zajmuję się montażem kompów. Ati radeon 9700 pobiera strasznie dużo prądu więc musisz mieć porzadny zasilacz np serwerowy a jego koszt to co najmniej 250 zł koszt karty jest olbrzymi choć wydajność proporcjonalna ...
    Ti 4200 spokojnie Ci wystarczy Nie widziałem jeszcze gry , która ciełaby się na tej grafie ... Polecam tańszą kartę .

    "Wyobrażnia jest ważniejsza
    niż wiedza"
    ..:: GG: 1746736 ::..

    1. jak kogos stac na na r9700 to nie bedzie tego wsadzal do jakiegos , Thadeus 11/12/02 22:43
      gowna z zasilaczem codegena - to tak jak wsadzic silnik od porshe do szerszenia - oba maja silnik z tylu maja, oba maja bagaznik z przodu maja, do obu wchodza po dwie odoby wchdza :)

      ...

  4. Heh, jak tak to daj sobie na wstrzymanie , sebtar 11/12/02 21:23
    i poczekaj trochę na Geforce FX.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  5. r9700 , lakers 11/12/02 21:44
    jezeli ci stac na niego to nie ma co sie zastanawiac. Na firmowym zasilaczu 300W bedzie smigal. Ti4200 niestety schodzi do lamusa. Natomiast jesli chcesz wydac duzo mniej tzn.1000 to moze r9500 pro?

    P41,6@2,1 AsusP4PE 512 Kingston
    Matrox G450 DH Sonic Fury
    Iiyama HM903DT MegaWorks 510D

  6. Zaraz, zaraz.... , PKort 12/12/02 22:47
    Przecież pytanie dotyczy R9700, a nie R9700 Pro.... W tym momencie sprawa nie jest już tak oczywista, szczególnie jeśli ten GF jest dobrej firmy...

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL