Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 105516 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Siec na SDI i stawianie serwera... , nRush 11/12/02 22:32
Sytuacja:
Jestem podpiety do SDI (jako jeden z 6 kompow) i chcialbym postawic serwer np. www. Mam przypisany IP w sieci np. 192.168.10.3 (serwer z SDI ma np. 192.168.10.1).
Oczywisice w necie widac jedynie IP serwera z numerem od TPSA np. 222.333.444.555.

Pytanie: Czy istnieje mozliwosc aby nadac mojemu kompowi indywidualny numer IP widoczny w sieci? Zeby po wpisaniu numeru laczyl sie bezposrednio z moim kompem a nie z serwerem?

Mam nadzieje ze nie zamieszalem i zrozumieliscie o co mi chodzi.
P.s. Jezeli to mam znaczenie, to serwer jest na Windowsie.

Pozdr.

  1. jest , mik 11/12/02 22:51
    sa tylko dwa warunki , zmiana SDI na cos stalego bardziej , odpowiednia pula adresow przydzielona przez firme podlaczajaca internet.

  2. w dużym skrócie.. , carlosA 11/12/02 22:52
    chodzi o to że zapytanie http jest kierowane na konkretny port (w przypadku o którym piszesz jest to port 80 i 443 dla https), tak więc cała sprawa polega na przekierowaniu każdego zapytania na w/w portach na twoje ip w sieci lokalnej, czyli że serwer www stoi u Ciebie a przkierowania są kierowane z komputera z ip zewnętrznym, to tyle w skrócie.
    Pozdrawiam.

    #whatever

  3. Dokladnie , dynybol 12/12/02 01:52
    tak jak mowi carlosA. Z interka bedzie tylko widoczne zawsze IP przydzielone przez tepse. Trzeba pokonfigurowac serwer. Ten sam problem bedziesz mial jak np. zechcesz postawic serwer FTP.

    Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
    wiesz co znaczy rozumieć.

  4. Dzieki , nRush 12/12/02 08:22
    Sprobuje tak zrobic :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL