Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 110948 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rosered - film 4,5h - ogladac czy olac ? , NimnuL-Redakcja 12/12/02 09:11
Witam!
Lezy sobie u mnie taki film - 3 częsci po 700MB ;)) 4,5h ... no i moje pytanie - czy ktos to juz zmeczyl ? bo to caly wieczor ogladania a jak sie okaze na koniec, ze to kicha to sie potne ;))
POzdrawiam i dzieki
Michal.

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. hmm , hillel 12/12/02 09:23
    a nie mozesz tego stwierdzic po np 30 min???

    Gods Made Heavy Metal

    1. czasem sie , NimnuL-Redakcja 12/12/02 09:24
      nie da ... a chce wiedziec od poczatku czy warto tym glowe zawracac ;)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. ogladalem to w tamtym tygodniu , J@rek 12/12/02 09:55
    na trzy razy :) szczerze mowiac to znudzil mnie ten film akcja idzie jak flaki z olejem :) moze i fabula fajna jak na horror ale za duzo gadania, a za malo straszenia :) no i zakonczenie tez mnie rozczarowalo (w sumie po to przemeczylem nastepne dwa kawalki, chociaz po pierwszym stwierdzilem, ze jest nudny)... to tak w skrocie :) no i dodam ze to tylko moja opinia :)

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  3. ja tez ogladalem , Maniak 12/12/02 09:58
    poniewaz to film na podstawie ksiazki Stephena Kinga. Myslalem ze bedzie jakis fajny horror fantasy atu srednia kiszka.....ja bardzo sie nudzisz mozesz obejrzec...nie uznalem tego filmu jako strate czasu.

    Zmień swój podpis na Boardzie

  4. To ten ? 6.2 punkta na 10 na IMDB .... , Tiamat 12/12/02 09:59
    http://us.imdb.com/Title?0259153

    Piszą, że jak lubisz horrory Stephena Kinga to można obejżeć.

    -+- TmT ---
    Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
    binarny, drudzy nie.

  5. Mi się podobał. , Samidare 12/12/02 11:44
    Kazda płyta jest właściwie pojedynczym odcinkiem który nie tzreba zaraz na jeden raz oglądać. Ale w moim przypadku po pierwszym był drugi a po nim tzreci. Akcja może nie jest krwawa jak w 13 Duchach, tego tylko obejrzałem fragmentami, bo mnie nudził, dużo krwi ale żeby zaraz jakieś napięcie. Z kolei w RoseRed akcja toczy się powoli, poznaje się ekipę, akcja jest stopniowo budowana. Jeśli ktoś lubi Kinga to i pewnie polubi film.

    - - - Samidare - - -

  6. Filmu nie mam i nie widziałem, ... , zartie 12/12/02 12:50
    ... ale jeśli chodzi o Kinga to lepiej raczej przeczytać książkę. Według mnie wszystkie dotychczasowe ekranizacje jego prozy były marne.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. z mila checia - ale brak czasu na czytanie ;(( , NimnuL-Redakcja 12/12/02 13:57
      niestety ;((

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL