Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 115854 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

polpak co i jak :) ? , problem 12/12/02 17:09
witam.. mam problem nie moge podlonczyc polpka .. nie umiem .. jak mam to zrobic .. mam skrzynke modem polpaka i router i kompa :) i co zrobci by nan nim chodzil polpak ?? nie wiem .. zupelnie nic :) cos mi chyba nie dzila lub ja lama jestem :) JAK to jest az tym polpkkiem ;) ? co jak gdzie podlonczyc ?? Pomocu prosze :)
Pozdr.

z upokzeniem i nawet w yserowaniem stats .. prosze o odpowiedz :) Proszzze :) PLIZZ :) ja nie umiem tego :( jaka depseracja :( kolega nie umie tez i siedzi juz 2 dni :) i tez nie moze jakis tp bad :? :(

:) no podpis .. wiadomo szeroko .. :)

  1. zadip di tilikomina , Miluś 12/12/02 17:35
    bi je ni wi cio si drecije

    This is my house!!!

    1. bueheheheheheheheheheheheheeeeeeeeeeeeeee :)))))))))))) , bolo 12/12/02 18:46
      kuźwa - łzy mi po plecach kapią :)))))))))))))))))))))))))))))))

      "ty zaś uczyń tak, abym słów na
      wiatr nie rzucał..."

  2. po kolei , guma 12/12/02 19:01
    Podaj jaki masz router na poczatek, w kazdym razie schemat dzialania za kazdym razem jest taki sam. Dostajesz z tepsy protokol z parametrami lacza. Sa tam wszystkie dane potrzebne do zestawienia lacza. Logujesz sie na router - telnet lub jakis soft pod win. Wpisujesz w odpowiednie miejsca dane z kartki :) I musi zadzialac. Jak nie dziala dzwon do tepsy. U mnie mimo dobrej konfiguracji routera nie chcialo dzialac, zadzwonilem, powypytywali sie mnie co jak zrobilem, stwierdzili ze cos nie tak z linia musi byc, za 3 dni dzialalo.

    pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL