Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4126 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

STARCRAFT i xp .... ktomus udało siem uruchomić ? , Tomcatos 12/12/02 23:17
wingroza xp i stry, poczciwy Starcraft ....ale .....
Jak zwykle jakis problem.
Dziła komus może stracraft pod win xp?
Ewentualnie gdzie można znaleźć łatke by uruchomić go na xp :O)
Thx za helpa

... sięgaj tam gdzie wzrok nie sięga..
...aaa...to już XI-ta księga :O)) ...

  1. gralem niedawno , Dhoine 12/12/02 23:33
    SCa pod XP. Dzialal bez problemow.

  2. Grywam cały czas , dida 12/12/02 23:55
    Ostatnio po 3 letniej przerwie znowu odpalilem łacznie z broodwar - działą bez problemu. Zapodany patch 109b ze strony blizzarda i juz. No problemos

    1. j.w. , copec 12/12/02 23:56
      j.w.

      Zmień swój podpis na Boardzie !!!

  3. musisz gierke scrackowac nawet jesli masz oryginal , Thadeus 13/12/02 01:13
    znany problem obslugi cdromu w 98 i poznieszych - na 98 pomagala zamiana syterownika cd na ten z win95 - taka mala wtopa blizzardu, mozesz tesh patchowac jak koledzy radza, ale mi na 100% pomagala podmianka plikow w 98. a jak pod 2000 i xp , no dawno nie gralem to nie powiem, zato pod linuxem sie daje ruchomic :P

    ...

  4. różne badziewia do gier są na , Babek 13/12/02 07:49
    stronce http://www.gamecopyworld.com/ :) też tam jest do starcrafta bo miałem ten sam problem :) i juz działa

  5. huh ? to star sie nie wlacza na XP ? :) , brygi 13/12/02 10:13
    Ja zgrywalem od kumpla Starcrafta razem z broodwar'em, na 98 nie zmienialem zadnych plikow, chodzil, w xp nic nie ruszalem, chodzil, w czym problem ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL