Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7832 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Grupy dyskusyjne - jak zacząc ? , atay 13/12/02 21:41
Więc dzisiaj mamusia przeczytała w jakiejś mądrej książce, że to fajna rzecz i mnie męczy że chciała by uczestniczyć w tych grupach, a ja nie mam zielonego pojęcia od czego zacząć.
Podstawowe pytanie to:
-od czego zacząc ?
-jak się zarejestrować ?
-jakie serwery ?
-jak zmusić outlook express żeby je obsługiwał
-jakie inne programy (najlepsze Waszym zdaniem) najlepiej obsługują te grupy.
-jakiś ładny FAQ na temat grup dyskusyjnych.
proszę o w miarę rozwiniętą odpowiedź, dzięki z góry !

_- Atay -_

  1. Ok, więc , Fox 13/12/02 22:03
    1.odpalasz oe i do konfiguracji Narzedzia/opcje/wysyłanie ustaw na grupy dyskujne tylko tekst - plain.
    2.Odpalasz Narzedzia/konta/grupy dysk/dodaj podajesz news.tpi.pl ustawiasz dalej uwaznie czytajac napisy :P
    3.wybierasz grupy te z .pl to polskie.
    Nie wymagaja rejestracji (wiekszosc)
    aha odpowiadaj pod postem i tnij cytaty - odpal pierwsza lepsza grupe i zobacz o co mi idzie :)

    Powered by Linux and siemens s7
    PLCs...

    1. coś jest nie tak , Fantomas 13/12/02 22:09
      wziąłem sobie pierwszą lepszą grupę piszę i piszę a tu żadnych odpowiedzi .......

      PS: jezeli ktoś sam chce sprawdzić to grupa nazywa sie pl.test

      .... jezeli nie wyłapałes(aś)
      złosliwosci to przeczytaj raz
      jeszcze ...

      1. ah excuse me , Fox 13/12/02 22:27
        mój błąd :) forgive me :)

        Powered by Linux and siemens s7
        PLCs...

  2. fajna mama :) podziwiam ! , XCLONE 14/12/02 08:26
    dzisiaj juz nieiwelu pyta o grupy ... wiekszosc nowych internautow woli chaty i fora (poch. 'forum'), a szkoda :(

    1) zadaj sobie pytanie, jakich grup szukasz - jakie tematy cie (mame) interesuja i zapisz to na kartce najlepiej :)

    2) skonfiguruj OE wg powyzszej instrukcji

    3) w wyszukiwarce grup dawaj kolejno te zagadnienia, ktore wypisales na kartce i subskrybuuj wybrane grupy

    4) PAMIETAJ O NETYKIECIE !!! w wielu miejscach ta swietosc wymarla, na szczescie na grupach jeszcze nie ... uzywaj OT, odpowiadaj pod cytatem, tnij niepotrzebne teksty (cytuj tylko to, co potrzebne), baw sie dobrze :)

    niech zyja news-grupy !!!

    Pozdr.
    Artur S.

    The World HAS Changed..
    :P

  3. Czy ktoś korzysta z Gravity 2.50 ??? , ***dOUbLeDeCKeR*** 14/12/02 10:00
    Czy ktoś korzysta z programy Gravity 2.50? Czym się różni od Outlooka (poza koniecznością instalowania klawiatury ISO PL)? Który lepszejszy?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL