Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37443 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Biedni programisci, czy jak? , metacom 14/12/02 12:05
Juz kiedys widzialem wirusa napisanego przez biednych programistow z afganistanu, ale to rozwalilo mnie na calego.
Wlasnie dostalem tagiego maila:

"Klez.E is the most common world-wide spreading worm.It's very dangerous by corrupting your files.
Because of its very smart stealth and anti-anti-virus technic,most common AV software can't detect or clean it.
We developed this free immunity tool to defeat the malicious virus.
You only need to run this tool once,and then Klez will never come into your PC.
NOTE: Because this tool acts as a fake Klez to fool the real worm,some AV monitor maybe cry when you run it.
If so,Ignore the warning,and select 'continue'."
W zalaczniku programik do uruchomienia.

Jak widac lenistwo szerzey sie wszedzie...
Juz nawet porzadnych wirusow nie ma komu pisac :)

Największą sztuczką Szatana jest to,
że ludzie w niego nie wierzą.

  1. Czasami prostota czyni cuda :) , zeb 14/12/02 12:22
    Z pewnością wielu posiadaczy kompów - nie użytkowników - odpali ten załącznik (zakłdając, że ktoś zna ang.) i będzie się cieszyć "bezpieczeństwem" w swoim kompie.

    Zack

    1. Pewnie tak będzie. , sebtar 14/12/02 12:41
      :-)

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  2. znajac ... , _DL_ 14/12/02 13:00
    przecietnego uzytkownika komputerowego wlasnie tak bedzie....

    "to jest wirus... rozeslij do wszyskich znajomych z ksiazki adresowej... dziekujemy"

  3. strary to nic , GULIwer 16/12/02 02:13
    ja do dzis się nabijam (ale tylko jak mnie sprowokuje zeby usadzić go ;)) z kumpla dostał w załczniku patch.bat i odpalił a w środku
    del c:/windows/*.ini
    del c:/windows/*.sys
    itd. :))
    I of coz zaraz był tel. do mnie że coś się zjebało :) ale dałem rade :))

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL