Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56

 Dzisiaj przeczytano
 41322 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z kierownicą pod XP , Fl@sh 14/12/02 22:50
Mój kumpel ma kierownicę Microsoft Sidewinder Precision Racing Wheel. Wziął się za instalowanie XP, pociągnął podobno najnowszy sterownik V4.0 który jest też ponoć pod W2000. Uruchamia instalację, program mu mówi że to jest wersja dla 98 i instalowanie pod innym systemem na własną odpowiedzialność. Naciska OK i następny komunikat - coś że nie jest administratorem tego systemu i koniec instalacji.
Macie może pomysł jak to zainstalować, albo jakiś lepszy sterownik?

Sprzedam drewno pod każdą
postacią ;-) GG: 687866

  1. niech zainstaluje pod administratorem , atay 14/12/02 23:10
    ...

    _- Atay -_

  2. raczej... , Karas 15/12/02 08:43
    ...nie ,bo system XP ma wlasne stery ,ktore moim zdaniem sa o wiele lepsze niz te dostarczane z plyta i chodza pod win98. Nie wiem ,czy twoj kumpel chce miec te wszystkie bajery do ustawiania ,ale sa one niepotrzebne ,bo wszystko mozna ustawic w grach (ta kiera nie ma force feedbacka wiec nie ma co sie martwic). Aha BTW to MS nigdy nie wypuscil oficjalnych sterow i oprogramowania pod ta kiere pod system WinXP. Taka polityka Bill-a. Sam mam ta kiere ,wiec wiem o czym pisze.

    BTW wiem ,ze to temat na Gielde ,ale moze ktos chce kupic taka kiere?? Ostatnio wymienili mi na gwarancji na nowa (mediamarkt zalatwil to w tydzien BRAWO!!) ,a chce ja sprzedac bo chce sobie kupic MOMO Force. Jakby co to na miala. :D

    Conspiracy Theory...

    1. DZIĘKI BARDZO! , Fl@sh 15/12/02 09:52
      Masz rację, wszystko mu już działa, swoją drogą sam mógł to sprawdzić ale nie przyszło nam do głowy :-) Spać mi się już chciało jak mnie o to wczoraj pytał

      Sprzedam drewno pod każdą
      postacią ;-) GG: 687866

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL