Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28

 Dzisiaj przeczytano
 46665 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Excel (LAME :) - da sie otworzyc 2 pliki o tej samej nazwie...? , Kenny 15/12/02 11:08
...bo u mnie sie nie da (wywala komunikat) i nie wiem czy mam cos skopane czy to normalne w excelu (rzadko go uzywam i jeszcze nie mialem takiej sytuacji...)
(w wordzie przeciez nie ma problemu z otwarciem 2 plikow z taka sama nazwą)
(office XP pl)

.:Pozdrowienia:.

  1. raczej nie !!! , marocco 15/12/02 12:37
    zmien nazwe jednego pliku i otwórz oby dwa pliki i po wszystkiemu !!!!

    P4 2,8 HT, 512 DDR dual 400, Gigabyte :P
    Liteon1213S, LG16x , Samsung 120 GB
    SATA, 400 W :P

  2. sprobuj tak , bwana 15/12/02 13:37
    we wlasciwosciach jednego z plikow zmien jego tytul (nie chodzi o nazwe pliku) potem sprobuj otworzyc ten drugi plik. Byc moze Excel broni sie w ten sposob przed jednoczesnym otwarciem dwoch nierozroznialnych dla niego arkuszy (oba maja taka sama nazwe tj. tytul, ktory domyslnie jest taki sam jak nazwa pliku co uniwmozliwiloby np. korzystanie z referencji typu arkusz!zeszyt!komorka). Moze tak da rade?

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. nic z tego - trza bedzie zmienac nazwe pliku :( , Kenny 15/12/02 14:43
      thx

      .:Pozdrowienia:.

  3. co Wy z tym "lame" ? :)) , Maverick 15/12/02 15:00
    po kiego pisać że lame czy nie lame ? do bani określenie i pozdrawiam wszystkich, którzy używają tego zwrotu.

    po prostu jest pytanie i koniec. dla niektórych lame to odpalenie kompa a dla niektórych napisanie skryptu w Java Sc.

    Pozdrowionka ;-)))

  4. lamy , Wedrowiec 15/12/02 21:32
    wszystkich krajow laczcie sie !!

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL