Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 8075 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

przegrzewanie celerona , thrash 17/12/02 08:42
Mam celerona 700 karte ATI rage 128 pro i 256 ram i mam problem cos sie chyba stało bo wiekszość gier strasznie mi zaczęło zwalniać tzn. przej jakieś pare sekund wszystko chodzi dobrze a później zwalnia czy może to być spowodowane przegrzewaniem się procka??? I jaki program może wykryć czy procek się przegrzewa dzięki :)

  1. Zainstaluj MBM... , PrzeM 17/12/02 08:49
    ...ale płyta musi mieć czujnik do odczytu temperatury procesora. Dla świętego spokoju sprawdź czy Ci się nic nie ładuje z systemem - jakiś śmieć w autostarcie na przykład. Następnie, używaj sterowników do Rage oficjalnych, nie żadnych "beta", ewentualnie przeinstaluj Directa. A na koniec zrób reinstalkę systemu - czysty system to czysty system.
    po,

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  2. hm... , thrash 17/12/02 09:47
    no właśnie wszytko to zrobiłem wcześniej sysem nowy ma jakieś 1 meich na autostarcie 4 rzeczy sterowniki dzisiaj sciagnełem i kich wolfenstein i tony hawk 3 chodza masakrycznie nie mówiąc juz o need for speed hot 2:( . Dalej niepokoji mnie ten wiatrak który wydaje dziwne dźwieki. Więc istnieje jakiś program do sprawdzania temperatury albo sprawności karty graficznej tylko nie 3dmark 2001 bo na niej wyszło mi chyba słabo bo dostałem 661 punktów :(

  3. Tak jak powiedzial PrzeM , AdiQ 17/12/02 10:28
    zainstaluj MBM - czyli jak juz PrzeM nie (do)powiedzial - MotherBoard Monitor: http://mbm.livewiredev.com/ lub jakis inny progs do monitorowania temperatury np SpeedFan: http://www.almico.com/speedfan.php. Powodzenia :)

  4. wielkie dzięki , thrash 17/12/02 10:30
    diękuje :)

  5. nawet jezeli , pitero 17/12/02 14:37
    proc ma wysoka temperature, to nie powinno to miec znaczenia w szybkosci dzialania. jezeli przekroczylby granice stabilnosci to masz p prostu zwis, albo wyjątek. mechanizm zwalniania zostal zaimplementowany dopiero w P4. jedyne co moze tlumaczyc ten stan rzeczy, oprocz tego co juz zostalo powiedziane, to cos masz uruchomione w tle, lub skaszanily sie ustwienia sterownika.

    i7-13700kf_asus.prime.z790
    RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
    32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL