Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 12234 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

z magnetofonu na CD , Banan 17/12/02 18:33
Dostalem bojowe zadanie od ciotki: przegrac kasete magnetofonowa na kompakt. Jest jakieś dobre oprogramowanie do tego? no i cos z redukcje szumow, klikow, etc bo kasta jest raczej starszej daty. No i jak ze sprzetem? bawil sie ktos w takie rzeczy?

  1. wystarczy Ci CoolEdit , atay 17/12/02 18:50
    do zgrania, odszumiania, podzielenia i zapisania do wav-ów.
    Spróbuję krótko opisać jak to zrobić. Jeśli masz live-a (mówię na swoim przykładzie) to w oprogramowaniu od niego (Creative Surround Mixer) wybierasz źródło nagrywania - Line-In i podpinasz się w odpowiednią wtyczkę z tyłu (żeby było słychać to co puszczasz w głośnikach [przy wyłączonym wycisz] :)
    Wrzucasz CoolEdita i nagrywasz. Pamiętaj żeby nagrywać przy jak największej wartości sygnału Line-In (Suwak Line-in w Regulacji Głośności na maxa do góry), chyba że masz bardzo mocny sygnał.
    Jakbyś czegoś nie wiedział to pisz, bo mogłbym jeszcze pisać i pisać :) Pozdrawiam

    _- Atay -_

  2. no ja bede zgrywac , ViS 17/12/02 18:57
    z gramofonow :)
    wiec thx za rade tez skorzystalem
    cooleditem sie nigdy nie bawilem wiec bede miec szanse

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  3. tylko co do oszumiania to wal na @ do mnie , fatal 18/12/02 01:18
    to Ci napiszę jak to zrobić optymalnie! Sam jestem użytkownikiem tego progsa, więc się na nim znam. Nie będę tutaj pisał o tym, bo to jest troszkę pisania, i chyba nikt nie będzie chciał rozprawki na temat odszumiania plików!!! Więc zapraszam !!!

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    1. A może jednak by Ci się chciało... , JE Jacaw 18/12/02 09:06
      ...tu napisać, bo ja też chętnie bym się dowiedział jak optymalnie odszumić muzyczkę?

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

    2. Ja taką rozprawką jestem zainteresowany , zartie 18/12/02 09:33
      Mam trochę fajnej muzy na kasetach i płytach, muszę to przerzucić na CD, a na eksperymenty nie mam za bardzo czasu (gdy raz próbowałem odszumić jakiś utwór, to więcej popsułem niż poprawiłem).

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    3. Może napisz taki artykuł , Sherif 18/12/02 11:15
      i go gdzie zawieś w sieci. Temat zgrywania i odszumiania dosyć często się podawia na boardzie.

    4. Oki nie ma sprawy !!! Już się biorę do pisania!!! , fatal 18/12/02 20:26
      Wyczekujcie opisu do Cooledita !!!!

      Nikt nie jest samotnym mając ......
      gumową kaczuszkę ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL