 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22253 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
[ot] dofcip z pozdrowieniami dla szefóf :) , falcon 18/12/02 14:53 Spotyka się Polak, Rusek i Amerykanin.
Amerykanin opowiada:
-Wyobraźcie sobie panowie, że w NY metro ucięło facetowi nogi,natychmiast mu je przyszyli i dzisiaj jest mistrzem w sprincie na 60 jardów!
- To jeszcze nic - powiada Rosjanin - u nas maszyna w
fabryce ucięła obie ręce kobiecie, natychmiast jej przyszyli i dzisiaj jest wirtuozem fortepianu.
Na to zmartwiony Polak tylko podrapał się po głowie i
powiedział:
-To wszystko betka. Wyobraźcie sobie chłopaki, że u nas facet wlazł na minę. Rozpieprzyło go na wszystkie strony świata, został tylko ch... - i wyobraźcie sobie tak go spreparowali, że dzisiaj jest moim szefemhttp://community.webshots.com/
user/sokolr_blackfalcon - niezue , Wedrowiec 18/12/02 14:59
choc czasami prawdziwe;)"Widziałem podręczniki
Gdzie jest czarno na białym
Że jesteście po**bani" - wyborne :)))) , Dhoine 18/12/02 15:00
tylko uwacac komu sie opowiada ;) - buahahaha ... , Nero 18/12/02 15:18
dobre :))GG:344842 - boskie... , pippi 20/12/02 01:14
...a przy tym (niestety) jakże życiowe... |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|