 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22599 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
obsługa Flashgeta , digiter 18/12/02 15:14 Jak ustawić w Flashgecie żeby pliki np. ZIP sciągały się do jednego katalogu a np. AVI do innego. Chodzi mi żeby Flashget automatycznie rozpoznawał gdzie ma sciągać pliki o różnych rozszerzeniach.Piszcie do mnie per ty z małej litery - Reguły ściągania , DJopek 18/12/02 16:36
i tam sobie ustawiasz co i jak... A i nie dziw się że jak wybierzesz jakiś plik i przy pytaniu wskaże Ci "katalog główny" do którego ściągasz... On sobie po ściągnięciu wszystko ustawi jak ma być :)
Pozdr.
DJopek
PS Kurcze 1,5 dnia bez kompa i autka byłem to myślałem że mnie rozniesie ;) |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|