 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22658 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Hilfe!! Drukarka canon i320 - nie wciąga papieru!!! , helmut 18/12/02 19:19 Właśnie zakupiłem klientowi drukarke i okazało sie że nie pobiera papieru. Jest ona ładowana od góry (jak większość canonów w tej cenie) i papier powinien być podawany podajnikiem , który powinien się ruszać i dociskać papier do krawędzi...ale się nie rusza!!!. Sam miałem kiedyś canona bjc240 i tam tak właśnie podajnik działał. Tutaj nie wiem o co chodzi, jakby była jakaś blokada. To nowy model więc nie wiem - może jest jakiś knif na to ? W instrukcji nic takiego nie piszą. Nerwy mam już takie że chętnie wyrzuciłbym ją za okno - co robić - oddawać do serwisu ?Ctrl - Alt - helmut - delete - strzelam :) , atay 18/12/02 19:26
ja lubie strzelac, choc wole siatke :)
a co do odpowiedzi - moze gdzies jest jakis przelacznik na papier z podajnika i taki ciągły i należy go przełączyć ? Nic innego mi na mysl nie przychodzi :)_- Atay -_ - papier może wchodzić tylko z podajnika , helmut 18/12/02 19:32
nie ma opcji podawania ręcznego :(Ctrl - Alt - helmut - delete
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|