Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » cVas 11:07
 » metacom 10:59
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04

 Dzisiaj przeczytano
 36304 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem przy instalacji gry Mafia , copec 20/12/02 01:05
total progres w przyblizeniu 1\5 zakonczona instalka pliku A1.dta - w napedzie cd 1

i kuzwa nic sie nie dzieje cdek nie wyje instalacja nie postepuje co jest grane czy plyta do wyrzcenia czy to norma i jakos sie obchodzi???

Zmień swój podpis na Boardzie !!!

  1. buraki tak mają ... , carlosA 20/12/02 01:47
    że im nie działa http://twojepc.pl/boardPytanie31939.htm

    #whatever

    1. wlasnie tam napisalem cos , copec 20/12/02 02:24
      o takich jak ty wiesiu i jesli nie chcesz to ignoruj a nie odzywaj sie w tym tonie po za tym no coments

      Zmień swój podpis na Boardzie !!!

  2. no wiec tak , Konix 20/12/02 01:48
    1 zakladam ze masz oryginal , jesli nie to powodow moze byc wiecej (np :zle zrobiona kopia oryginalu i pozniej tak nagrana)
    2 Plyta oryginalna moze miec gdzies zarysowanie, ktorego Ty nie dostrzezesz golym okiem i w momencie kiedy Twoj naped trafi na taki felerny sektor przy predkosci np:x52 momentalnie sie wyklada
    3 system korekcji bledow w Twoim czytniku nie jest rewelacja
    i nie umie sobie z tym poradzic (moze nowy firmware??-u mnie to kiedys pomoglo )
    4 sprobuj spowolnic twoj cdrom jakims programikiem (polecam CDBremse) moze wtedy czytnik gladko i bez szoku przejdzie po uszkodzonym sektorze i sobie poradzi z odczytem
    Powodzenia :) pozdrawiam

    ---=== JEC MIUT ===---
    Tu żondzi xiondz

  3. wg mnie , bajbusek 20/12/02 08:20
    zle wypalony pirat - moze oryginal mial zabezpieczenia a expert w kopiowaniu plyt oryginalnych uzywa Nero na wszystkie bolaczki ???

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL