Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » cVas 11:07
 » metacom 10:59
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04

 Dzisiaj przeczytano
 36265 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Opłaca sie wymienić IBM DTLA-307030 na Seagate Barakuda V 60GB ? , SebeKK 20/12/02 09:39
Pozd względem wydajnosci, nie pojemnosci oczywiscie :)

2600+/A7M266-D/1,5GB ECC DDR
REG/R9800PRO/TURTE BEACH
SC/

  1. moje zdanie .. , pachus 20/12/02 10:17
    pod wzgledem wydajnosci wydaje mi sie ze IBM wychodzi na lepsze. Co do reszty to wiadomo ze we wszystkim bedzie lepsza Barka..

    1. no to nie wiem , SebeKK 20/12/02 10:24
      mam mozliwosc zamiany za darmo, brac te barakude ?

      2600+/A7M266-D/1,5GB ECC DDR
      REG/R9800PRO/TURTE BEACH
      SC/

      1. jak za darmo , irbar 20/12/02 10:59
        to nawet się nie zastanawiaj.
        A może mnie ktoś zaproponuje zamianę mojej Barakudki 30 GB na coś większego????? ;)

        [Admin: Skasowano]

      2. ja bym się nie zastanawiał , Pinokio 20/12/02 11:27
        ale piszę to z perspektywy pechowego posiadacza dwóch padniętych ibm, nie były to miłe przeżycia.

        IMHO - szansa na to, że padnie Ci kiedyś ten DTLA jest znacznie większa, niż w przypadku BV.

        Jeśli nawet dtla jest szybszy od BV (w co wątpię, ale wyników tej chwili nie mam przed sobą, to różnica be znaczenia w większości zastosowań. BV cichszy od dtla.

        Ale głównie ze względu na niezawodność - bierz barrakudę. Napraw gorąco polecam.

        A jeśli jeszcze się wahasz - sprawdź w archiwum boarda, ilu ludków płakało z powodu padniętych barrakud, a ilu DTLA i ICL.

  2. Bierz B... , Chrisu 20/12/02 10:49
    wydajnościowo są niedaleko (wg mnie mimo wszystko BV jest szybsza), ale te 30 GB daje swoje...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  3. OK, to biere B... :) , SebeKK 20/12/02 11:06
    dzięki za odpowiedzi...

    2600+/A7M266-D/1,5GB ECC DDR
    REG/R9800PRO/TURTE BEACH
    SC/

    1. a moze , GULIwer 20/12/02 19:16
      ten ktos chce drugi :)) mam takowy i chodzi juz 29 miechów zero problemów ale kufa mi to poprostu miejce potrzebne bo tak to bym sie go nie pozbywał. Jeszcze 7 miechów gwary zostało :)

      I'm only noise on wires

      1. to Cię przebiję: , Pinokio 20/12/02 19:22
        oferuje nowego (jeśli taki po uwzględnieniu reklamacji dostanę) IBM ICL35 40 GB (gwarancja do połowy przyszłego roku) za BIV, BV lub lepiej maxtor (może być bez gwarancji) o tej samej lub mniejszej (sic!) pojemności. Skłonny jestem jestem nawet dopłacić nieco.
        Czekam na propozycje :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL