Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:27
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 44603 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

przenosny odtwarzacz mp3 , wojcik 21/12/02 17:08
co byscie polecili do kupienia, dostałem lewą forse z pracy i trza sobie prezent kupić :-) dobrze by było posiadać cos co odtwarza płyty CD i mp3, a jeszcze jedno w oklicach 500 zł dobrze by było żebym się zmiescił

browarek i przyjaciele;
czegóż więcej potrzeba?

  1. Koleżanka Bwana pokazywała tu , sebtar 21/12/02 17:19
    niedawno zdjęcie takiego ładnego Samsunga - CD z MP3. Widziałem go dzisiaj w sklepie - fajny i wygląda solidnie.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. Tu jest link , sebtar 21/12/02 21:37
      http://samsung.pl/produkty/sm60.php

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. Mam dokladnie ten model , palioza 21/12/02 21:58
        przedemna i spisuje sie baaardzi fajnie, tylko dosc dlugo wczytuje plytki CDRW, ale jak juz wczyta, to jest szybko, sprawnie i ql ;) polecam

        Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
        stworzy lepszą wersję idioty.

  2. hm mm do 500zł może nokie 5510 !! , mrowa_82 21/12/02 17:48
    123

    :)

  3. Napa MCD-380 , K0SA 21/12/02 19:38
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=1296

    Wypas sprzecik, sam sobie go niedlugo sprawie ;)
    I cena akyrat okolo 500 zeta.

    i5 750@4 | MSI GD65 | 4 GB 2000
    GTX 275 | Samsung F3 500 GB
    TP-650 | IIyama 24 | Zalman GS1000SE

  4. expanium philipsa albo , Yooras 21/12/02 19:39
    albo się wstrzymaj bo philips na przyszły rok przygotowali odtwarzacze mp3 i mp3-cd według projektu nike.pozdroofko

  5. iriver chromex , bartek_mi 21/12/02 20:00
    mam chromex i jest super - poszukaj moich wypowiedzi na ten temat
    ale najlepszy jest slim x tez irivera (slima ktos sprowadza)

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  6. wiec tak , ThY 21/12/02 22:23
    jak dozbierasz nieco kasiwa to szczerze polecam wczesniej wspomnianego slimX'a firmy iriver, ale jezeli nie uciułasz 800 zł to jedynym sensownym rozwiązaniem jest RioVolt SP100 za ok 400 zł, ew SP90 (wersja bez pilota i podświeltenia, brak opcji update'u softu), ma wszystko co porządny mp3/cd player powinien posiadać, zresztą poczytaj sam: http://mp3.wp.pl/p/sprzet/opis/76.html

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL