Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54332 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z dyskiem cd... , filet 22/12/02 13:36
Sprawa teraz wyglada tak, ze potraktowalem ten dysk dosowym Norton Disk Doctorem, ktory poradzil sobie z tym niesfornym dyskiem co mu sie chwali, ale niestety dane jakie tam byly zamienily sie w pliki typu file*._dd i niebardzo wiem co z nimi zrobic. Czy to oznacza, ze to juz po danych czy mozna jeszcze cos z tym zrobic?? Domyslam sie, ze to sa pliki backup Disk Doktora tylko w jaki sposob mozna sie do nich dobrac i czy to wogole jest mozliwe? Jakby ktos wiedzial to prosze o pomoc i dzieki za pomoc w poprzednim poscie:-)

A historia byla taka:-)

"Mam dysk 1,2GB Fujitsu, ktorego uzywam jaka dyskietki i siedzi sobie w kieszonce. Wczoraj wrocilem z nim z akademika wsadzilem i wszystko gralo do dzis. Moja siostra (lat 11...) zaloczyla kompa, poscila sobie jakas bajeczke i po tej calej historii chcialem zobaczyc co tam na tym dysku siedzi, a tu kapa totalna. Pliki o jakichs powalonych nazwach, brak dostepu do niektorych katalogow itp. jednym slowem kaszana z dysku. Poznije uruchomilem na nowo system. uruchamial sie chyba z 10min. i wogole jakakolwiek praca na kompie byla prawie niemozliwa:-( wszystko sie wleklo niemilosiernie. Ogolnie moj sys Win XP Prof PL uwaza ze to jest calkowicie inny system plikow niz fat32, ktory mam na dysku tu i w akademiku... Nie wiem co z tym fantem zrobic bo formatu nie chce na razie probowac. Moze da sie to jakos zrobic bezbolesnie i odzyskac zkaszanione dane...?

Moj sys to:

A1700+
Gigabyte na KT400
Radek 9000Pro
Dysk Caviar SE 8MB 80GB Pracuje jako Primary Master
Na Secondary mam jako Master DVDx12, a jako Slave nagrywarke LiteOn 40/12/48
256 Ramulca
WinXP Prof PL bez SP1

Dzieki z gory za pomoc i sugestie...\"

link do posta: http://twojepc.pl/...de45dad1100ccc7a67d45feb8dee6

Z gory dzieki i Pozdrawiam

--<< Człowiek mądry zmienia
zdanie, głupiec nigdy >>--

  1. Chlopaki i dziewczyny moze ktos jednak wie, nie mowcie ze nikt nie wie... , filet 23/12/02 11:24
    Co zrobic z tymi smiesznymi plikami file*._dd ??

    --<< Człowiek mądry zmienia
    zdanie, głupiec nigdy >>--

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL