Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 55014 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WIN XP - CD - DMA->PIO , bwana 22/12/02 21:57
Po wyjeciu combo z komputera, drugi cedek przestal dzialac w DMA i na sztywno ma tylko tryb PIO co w oczywisty sposob obniza komfort pracy. Wszystko zostalo podlaczone w taki sam sposob jak poprzednio, tym niemniej nie daje sie go zmusic do powrotu na DMA. Win XP Pro, CD LG 52x na oddzielnej tasmie, ECS K7VZA (KT133A), Via4in1 Hyperion.

"you don't need your smile when I cut
your throat"

  1. to proste , Dhoine 22/12/02 22:02
    http://www.aci.pl/.../index.php?txt=faq&det=74

    1. zgadza sie, , bwana 22/12/02 22:11
      ostatnio bylo to na boardzie, tym niemniej to w moim przypadku wymuszanie czegos, co dzialalo i dzialac powinno bez dodatkowych zabiegow, wiec forma wylamywania otwartych drzwi. Tak czy siak, chyba sprobuje wlasnie tego, przynajmniej jesli nie znajda sie inne sposoby:)
      Dzieki za reakcje.

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

      1. ale wierz mi :) , Dhoine 22/12/02 22:18
        ze kazdemu kiedys dzialalo. Ale pewnego pieknego dnia kazdemu XP powiedzial ze dosc - i ustawil na stale PIO.
        Jesli znajdziesz inny sposob, to gratuluje i prosze zebys sie ze mna podzielila.
        Jesli nie - polecam moj - sprawdzony - dziala.

        1. Jest superkolorowo:) , bwana 22/12/02 22:34
          Wszystko jak po masle, faktycznie, device manager pokazuje dma blah blah... niestety wrazenie "ociezalosci" systemu podczas kopiowania z plyt pozostalo... acz cedek wyje stanowczo glosniej, wiec pewnie, ze zadzialalo:)

          Dzieki, chyba jest lepiej a w kazdym razie nie jest gorzej, wiec "ale Ci wierze":) Dzieki raz jeszcze.

          "you don't need your smile when I cut
          your throat"

    2. o ło maaatko... , snail 23/12/02 01:36
      jak ja Was kocham :-DDDD /przenosnia - nie kojarzyc ;-P/ w sumie stało mi się to samo w XP po instalacji SP1 (a hmm ten sam CD-Rom)... a zauwazyłem dopiero dzisiaj... no tylko pomyslę a rozwiązanie się ZNAJDZIE - na BOARDZIE :-D
      thx :-D

      ...zamknij ryja i
      umieraj jak mezczyzna...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL