Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:47
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00

 Dzisiaj przeczytano
 58372 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SDI i Freesco , Pio123 23/12/02 00:28
Postawiłem serverek na Freesco żeby podpiąć pod SDI dwa komputery.
Serverek ruszył, niestety nie chce łączyć z siecią, SDI mrugnie na chwile diodą połączenia z komputerem i wyłącza się, przerwa i z powrotem to samo.

Tak to wygląda w logu:
Dec 23 03:37:00 - diald[302]: Delaying 5 seconds before clear to dial.
Dec 23 03:37:07 - diald[302]: Running connect (pid = 376).
Dec 23 03:37:07 - connect: Chat finished successfully
Dec 23 03:37:07 - diald[302]: Running pppd (pid = 379).
Dec 23 03:37:07 - diald[379]: Running pppd: /bin/pppd -detach modem crtscts mtu 1500 mru 1500
Dec 23 03:37:07 - pppd[379]: pppd 2.3.5 started by root, uid 0
Dec 23 03:37:07 - pppd[379]: Using interface ppp0
Dec 23 03:37:07 - pppd[379]: Connect: ppp0 <--> /dev/cua0
Dec 23 03:37:11 - pppd[379]: Hangup (SIGHUP)
Dec 23 03:37:11 - pppd[379]: Modem hangup
Dec 23 03:37:11 - pppd[379]: Connection terminated.
Dec 23 03:37:12 - pppd[379]: Exit.

Co może być nie tak?

Dzięki za ew. odpowiedzi.

ABIT IP35 Pro 3RD EYE | E2160 1.8@3.3
2GB DDR II |GF8800 GT |7200.12 2x500GB

  1. sprawdź jeszcze raz , zielnet 23/12/02 09:15
    wpisy w setup
    podłącz kompa z windozą do HiSa i zobacz czy się nie rozłącza ( moze to nie freesco)

  2. tutaj szukaj , masta killa yoshi 23/12/02 12:27
    www.freesco.arx.pl
    http://miniwebportal.and.pl
    http://www.linux.freesco.prv.pl/

    born to emerge

  3. Dzięki, TPSA zamieszała , Pio123 23/12/02 14:46
    Inne hasło dostalem na papierku, inne było na serwerze dostępowym. Najlepsze w tym to że pod win2000 miałem utworzone poprawne połączenie.
    Kiedy usługa na początku nie działała (choć według tepsy powinna) wpisywałem różne hasła. Nie dawalo rezultatów, więc dałem sobie spokój. Po kilku godzinach ostatnie zdefiniowane połączenie ruszyło, pojęcia nie miałem że jest tam inne hasło niż to na papierze. Dopiero telefon do operatora wyjaśnił w czym rzecz.

    ABIT IP35 Pro 3RD EYE | E2160 1.8@3.3
    2GB DDR II |GF8800 GT |7200.12 2x500GB

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL