Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57389 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

modem zpowalnia cały komputer... , kanari$$ 23/12/02 09:51
ano- kolega ma p IV 1,6 GHz - i gdy jego modem [3com- wiec bradzo porzadny] sciaga jakies pliki, nuiezaleznie czy przez dap 5.3 czy innego menadzera, czy bez menadzerow - procek jest zajety prawie w 100% siada winamp, zastyga i 3ba czekac do sciagniecia pliku-masyznna jest nie do uzycia, HELP MU!! dziekuwka!

@@@

  1. hmmm , bajbusek 23/12/02 09:58
    bo ten PIV nie ma MMXa - wiekszosc WInmodemow potrzebuje... NO DOBRA NABIJAM SIE... tak wiec wynika ztego, ze ten "3com- wiec bardzo porzadny" wcale nie jest porzadny - niech go przelozy w inny PCI - moze sie z czyms zre - jaki system op ?

  2. system to.... , kanari$$ 23/12/02 10:38
    ....win 98se pl full (il)legal version ;)

    @@@

    1. niech zainstaluje , bajbusek 23/12/02 10:53
      stery ze strony producenta - te najswiezsze... moze win98 sobie z czyms nie radzi - nie rozumiem doboru systemu do sprzetu.. moze przesiadka na Win 2K albo XP ??

      1. System dobiera się raczej do użytkownika a nie do sprzętu , zeb 23/12/02 11:28
        j.w.

        Zack

      2. aleś walnął... , Remek 23/12/02 23:43
        ..ewidentnie gryzie się z czymś. A ty od razu "przesiadka na Win 2K albo XP". Może niech zaczeka na Longhorn, co...? buhaha

        1. nie, niech zainstaluje , bajbusek 30/12/02 09:51
          Win 3.11 i po problemie, buaha ha

  3. modem jest pewnie na przerwaniu z kartą muzyczną... , Kalkin 23/12/02 13:54
    ...i dlatego tak sie dzieje
    zmien slot pci modemu lub karty dzwiekowej i pewnie rozwiąże to problem

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL