Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57279 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Życzenia po raz kolejny... , carlosA 23/12/02 10:49
Zdrowych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, a i nie obrygzajcie choinki ;))
Pozdrawiam.

#whatever

  1. No to ja też się przyłączę... , DJopek 23/12/02 10:56
    Bo nie wiem czy będę miał czas później aby złożyć Wam życzenia, tak więc:

    Życzę Wam Drodzy Boardowicze i Boardowiczki, aby tegoroczne święta minęły Wam radośnie i spokojnie, w naprawdę rodzinnym gronie (przypominam że komputer to nie rodzina! choć czasami się tak wydaje... ;), tak więc życzę wsyzstkiego najlepszego, smacznego karpia i innych wigilijnych potraw. No i chyba najważniejsze - udanego i szampańskiego Sylwestra, bawcie się do białego rana!

    Tego wszystkiego życzy
    Dariusz Jopek

  2. No, dobra to ja też... , JE Jacaw 23/12/02 11:19
    ...wprawdzie jeszcze będę miał okazję jutro, ale pewnie jutro wielu nie będzie.

    W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia życzę przede wszystkim, aby narodzony Chrystus zagościł w sercu każdego (nawet u tych odwiecznych wrogów Kościoła :-).

    Niech te święta upłyną w miłej, rodzinnej atmosferze i aby swary przy przedświątecznych porządkach nie zakłóciły tego świątecznego nastroju.

    Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie pożyczył też czegoś bardziej przyziemnego, więc niech choinka będzie za mała, aby pomieścić wszystkie prezenty, a stół niech się ugina pod pysznym jedzonkiem (Uwaga dla kobiet ! Jak naukowo udowodniono świąteczne jedzenie nie tuczy i jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia nawet w dużych ilościach :-)... a telewizja niech niech nie zanudza. :-)))

    Jako, że potem idę na urlop życzę jeszcze tylko udanego Sylwestra oraz aby Nowy Rok był lepszy od poprzedniego i przepełniony Bożą Opieką.

    Tego wszystkiego życzę ja - Jarząbek (parafraza z "Misia")... czyli Jacek alias JE Jacaw

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  3. Choinka jest beee , NimnuL-Redakcja 23/12/02 11:53
    jest sztuczna i niesmaczna .... za to bombki są przepyszne ... ;))
    Również zycze wesołych świąt ...
    Moze by tak jakiegoś zbiorowego posta zrobic a Kilgor zrobiłby tak, zeby nie schodził na dół ? Wszyscy mogliby zyczenia swiateczne trzaskac w jednym poscie ?
    Pozdrawiam

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Popieram pomysł... , JE Jacaw 23/12/02 12:22
      ...zbiorowego listu.
      A Choinka sztuczna jest "be" i dlatego ja mam prawdziwą. :-)

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

      1. ja mam sztuczna, bo prawdziwa , NimnuL-Redakcja 23/12/02 14:51
        linieje ;)) a pozatym sztucznej i tak nie jem, wiec smak mi wisi ;)

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL