Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57338 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem ze stacją dyskietek przy uruchomieniu Win , heu 23/12/02 11:30
Kiedy włączy już mi się WinXP (pojawi się kursor i tapeta, tak że już można rozpocząć pracę, zaznaczam to bo nie chodzi mi o start komputera) przez chwilę nic się nie dzieje, a za moment słychać dźwięk pracy stacji dyskietek, jak gdyby chciała coś odczytać. Sprawdziłem wszystko, nie ma nic w autostarcie, żadnych ostatnio używanych plików z A:\\ a mimo to dalej tak się dzieje. Niby nic, ale jednak jest to na dłuższą metę denerwujące. Dzieje się tak od jakiegoś czasu ale nigdy nie miałem wcześniej takiego problemu. Przeszukałem forum i nie znalazłem nic na ten temat więc jeśli ktoś wie co jest przyczyną i jak to wyłączyć byłbym wdzięczny.

  1. odp , Druzil 23/12/02 11:36
    Gdzie widzialem taka opcje "szukaj wymiennych stacji dyskietek", dokładnie nie pamietam jak to szlo ale cos w tym stylu. Musisz to odhaczyc i powinno przestac rzezic flopem.
    Ale gdzie to za cholere nie pamietam :)

  2. :/ wiem gdzie to polecenie jest w win98, ale nie mam pojęcia gdzie w XP , heu 23/12/02 11:56
    doszukałem się gdzieś tego polecenia w internecie, ale tam wszystko jest pokazane dla 98.. sprawdzałem, ale w WinXP czegoś takiego po prostu nie ma :(

    1. wiesz co , Druzil 23/12/02 12:04
      teraz to juz nie jestem pewien czy to widzialem w xp.
      Moze i masz racje.

  3. no moze jeszcze... , bwana 23/12/02 12:14
    jest jakis skrot do a: w autorun albo odwolanie do stacji w np. rejestrze ("run") albo tez ktoras z automatycznie startowanych uslug systemowych probuje cos stamtad czytac?

    przejrzyj log zdarzen systemowych, moze akurat...

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  4. a masz moze... , Holek 23/12/02 12:32
    Norton AntyVirus... on ma taka fajna opcje do zgrzytania stacja ;)

    "...here I am on The Road again..."

  5. nie , heu 23/12/02 12:35
    nie mam N Av, przejrzałem log zdarzeń... nic :| thx anyway.

  6. A czy w Biosie nie , Darek K. 23/12/02 17:22
    masz ustawionego startu systemu najpierw A potem C?

    Everything that has a beginning has an end

  7. nie chodzi o start komputra, , heu 23/12/02 22:00
    chodzi o start windowsa :-)

  8. spróbuj w managerze urządzeń wywalić floppa , cobrajas 24/12/02 08:45
    po restarcie ci go ponownie zainstaluje i moze cos pozmienia na "plus" :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL