Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:47
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00

 Dzisiaj przeczytano
 58418 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Płynne przechodzenie - Winamp , Mademan 23/12/02 16:05
Co trzeba zrobić by w Winampie2.8 nie było przestojów pomiędzy kolejnymi utworami. Mam dużo mixów jako jedna piosenka ale podzielone są na tracki i traci się cały efekt kiedy słychać przejścia do następnej. Bawiłem się już crosfadem ale jakoś nic nie zdziałałem. POZDRAWIAM

  1. to moze polacz te kawalki w calosc .... , PaszkfiL 23/12/02 16:08
    ... jakims progsem lub poprostu zrob to w Nero Burning Rom :) ma taka opcje na bank

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. Tak ale ja niechce tego wypalać , Mademan 23/12/02 16:27
      tylko chce żeby było jak jest i dąło się słuchać jak jednej piosenki w Winampie. Może znajdzie się jakiś spec od Pluginów i zapoda jakimś linkiem ;)

  2. problem podobny do tego niżej... , XTC 23/12/02 16:29
    tylko odwrotny - poszukaj plugin'u CrossFade...

    Linux

  3. przeciez nie napisalem zebys to wypalil jak polaczysz ... , PaszkfiL 23/12/02 16:31
    j.w :)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  4. Płynne przechodzenie ma Winamp 3 , adje 23/12/02 16:36
    i tam robiac listę lub nawet klikając na kawałki z listy przechodzi się z mixem. Może to bedzie dla Ciebie wystarczajace.

    "Nasze namiętności często stają się
    naszym nieszczęściem." (Zygmunt Freud)

  5. daj , majek 23/12/02 16:55
    maila - mam taki plug-in


    ... ale jak to?!

  6. tutaj jest taki plugin , J@rek 23/12/02 17:41
    http://classic.winamp.com/...CZY?componentId=32368

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  7. linki, pliki... , Holek 23/12/02 18:01
    to jak to jest, ze ja w Winamp 2.81 mam to w standardzie? Plugin output DirectSound 2.2.1 zakladka Fade...

    "...here I am on The Road again..."

    1. oczywiscie, ze jest , J@rek 23/12/02 19:46
      ale to co podalem ma troche inny zakres konfiguracji... moze niepotrzebny ale ma :-)

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL