Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:47
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00

 Dzisiaj przeczytano
 58367 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT]Przedswiateczny pech , palioza 23/12/02 16:42
Hej, praktycznie pisze to w sprawie pozalenia sie na przedswiateczny zestaw pecha jaki mnie nawiedzil... wstaje rano, trzeba jechac na zakupy... schodze do auta, zonk... lewe nadkole przerysowane jakby ktos niezle mi zacharatal, szlag mnie trafil, to miesiac temu dostalem w to samo nadkole kamieniem w Bulgarii i bylo juz klepane i malowane. Po zakupach i powrocie do domu, wiadomo... trzeba pierska wyprowadzic na spacer, biedaczka ma juz 13 lat, ale sie trzyma niezle... do dzisiaj... zemdlalo mi psiatko prawie pod nogami, myslalem, ze padlo juz, pojechalem do lekarza i na razie sie jakos trzyma,ale jest taka przybita. Ok, siedze sobie teraz spokojnie przed kompem, mysle juz bezpiecznie, spokojnie i nagle... aaaaaaaaaa jaki bol w ustach... znowu odezwala mi sie 8emka... rosnie mi juz chyba 3 lata... zaraz chyba zejde ;(
Az sie boje, bo jeszcze do konca dnia troche zostalo.
Ktos mial wiekszego pecha w okolicy Tych swiat?

Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
stworzy lepszą wersję idioty.

  1. Na pewno ja , smoczuś 23/12/02 16:46
    Nie mam pracy od 2 lat---wystarczy
    Wszystko inne nie ważne

    ______BRR_______

    1. Ja w takim wypadku to chyba bym , sebtar 23/12/02 16:56
      już dawno został terrorystą - KM stoi u dziadka, a i wiadro naboi gdzieś by się znalazło. Cóż rzec, :((((((((((((((((((((((

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  2. Heh... , Ament 23/12/02 16:51
    Mi tez sie wszystko sypie:((( Domek w Zakopcu mam zabukowany juz od 3 miechow a tu szef nie chce mi dac urlopu:((( I nie wiadomo czy pojade czy nie:((( Jeszcze dzisiaj rano podjedzam zadowolony pod firme a tu stoi woz z centrali... przyjechali zrobic inwentaryzacje i wyszly na jaw wszystkie braki - teraz na pewno nie pojade:(((

    I
    -AMENT-
    I

  3. Ament , Tresor 23/12/02 16:57
    nie być taki smutny bo smoczuś Ci pewnie bardzo zazdości pracy :)

    ==Wszystko jest dziełem
    przypadku==

  4. sa święta , cichy 23/12/02 18:07
    wszyscy musimy cierpieć:-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL