Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63521 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

{......} , Rocky 24/12/02 07:21
(sorry za kropki bo by nikt nie otworzył)
A ja chciałbym życzyć wszystkim, ale w szczególności tym co otworzyli tę wiadomość oraz wszystkim Adamom i Ewom (bo to szczególne imiona).. a tak na marginesie, kto nosi jedno z tych dwóch?... Żeby wam wszystkim PCty przemówiły i powiedziały jakich mają dbających i opiekujących się nimi użytkowników (ale nie w sposób w jaki nas Gates pozdrawia ,,blue screen\\\'\\\')

siema

Ala ma kota,
kot ma Alę...

  1. Moja dziewczyna nosi to piękne imię... , DJopek 24/12/02 08:55
    Szkoda że dzisiaj się z nią nie zobaczę, zostaje tylko kontakt telefoniczny :/ Ale nie mniej jednak także życzę dzisiejszym solenizantom pomyślności, radości, spokojnych i wesołych Świąt zarazem...

    Pozdr.
    DJopek

  2. ;)) Święta są to w pałe nei dostaniesz ;)) , NimnuL-Redakcja 24/12/02 09:14
    wszystkiego najlepszego

    Pada śnieg, pada śnieg...
    sypie granatami....
    a Mikołaj dostał w czapę...
    leży pod saniami
    Renifery to frajery...
    ciągną Mikołaja....
    a Mikołaj zboczył z kursu,
    ale będą jaja

    ten wierszyk dostalem na GG nie wiem od kogo ;)
    Pozdrawiam

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. Dzieki :) , Fox 24/12/02 09:43
    Wesołych Świąt ;-) i mokrego jajka
    4U all

    Powered by Linux and siemens s7
    PLCs...

  4. Ja Adam jestem:) , agromek 24/12/02 10:04
    Dziekuje bardzo za zyczenia:) A czemu te imiona sa szczegolne? Dla mnie sa zwykle jak kazde inne...:)
    Wesolych Swiat!

  5. A ja Ewa jestem.. , siarenka 24/12/02 10:20
    dziekuje pieknie za zyczenia i wszystkim zycze spelnienia marzen, wspolsolenizantom szczegolnie :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL