Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63617 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Napięcie na Procesorze , Mademan 24/12/02 13:22
Napięcie na procku spadło samo niewiadomo dlaczego o wartość 0,3 V. Czy zasilacz się psuje ? Już od początku było niższe od specyfikacji ale wiadomo żę Codegen Rulez ;)

  1. a jaki proc bo , deadly 24/12/02 13:29
    jak jeden z tych nowszych to 0,3 [V] to duzo nawet bardzo.
    nara

    lubię robić nic

  2. a podniesc nie mozesz ? , NimnuL-Redakcja 24/12/02 13:43
    pytam z ciekawosci .. czy da sie podniesc, czy spadlo i kupa ?
    Pewnie zasilacz pada. ... ewentualnie kondensatory wokol gniazda zaczynaja padac ?

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. na 99% , konio 24/12/02 16:43
    Padają kondensatory na około gniazda procka

    1. Może, ale nie napewno , Paweł27 24/12/02 23:47
      Ja miałem to samo tylko z napięciem 3,3V z zasilacza i miałem 3,04 V. Zmieniłem zasilacz i jest OK. A co dziwne tamten zapodałem do innego kompa i też jest OK. Nie wiem co to, ale chyba jakieś czary.

      Proponuję jako pierwsze zmienić zasilacz. (tamte też miałem Codegena, ale teraz poluję na coś porządniejszego)

      i7-4770, Asus H87M-Pro
      EVGA 750ti, SSD 840 Pro
      Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  4. Wychodzi na to, że trzeba zmienić tego Codegena, a , Mademan 25/12/02 00:15
    przy okazji zasilacz jakiej firmy polecacie i jakiej mocy.
    Abit BD7II, PIV1.8GHz, GF4Ti4200. POZDRAWIAM

    1. Nie napewno zasilacz , Paweł27 25/12/02 01:18
      to musisz dopiero sprawdzić. Ja mam tą samą płytę i zmieniłem narazie też na Codegena i wsadziłem go do mojej starej obudowy Enlighta. Co do zasilacza to ja bym najchętniej kupił Enlighta, bo go miałem przez 4 lata i nawet nie wiedziałem że mam zasilacz.
      Może ktoś wie gdzie kupić sam zasilacz Enlight 300W P4 lub 350 ewentulanie???
      Zobacz w komputronik.pl - tam też są niezłe zasilacze z automatycznie regulowanymi obrotami w zależności od temperatury (obciążenia).

      i7-4770, Asus H87M-Pro
      EVGA 750ti, SSD 840 Pro
      Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL