Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63950 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ie, xp i czcionki - sami zobaczcie i moze mi pomozecie.. , Kraszan 24/12/02 14:53
Witam,

Otoz kiedys wszystko gralo, jakos z dnia na dzien cos sie zrypalo i mam cos takiego, ze wiekszosc stron wyswietla poprawnie, ale czasem CZCIONKI sa malutkie i inne i nie wiem jak zrobic by byly inne, zauwazylem potem ze w niektorych programach dzieje sie to samo.. moze mi ktos pomoze..

zalaczam dwa screeny ktore Wam wszystko powiedza

czekam na odpowiedz i z gory dziekuje

zycze swiatecznych swiat, smacznego jajka, mokrego dyngusy, nowych sprzetow, szybkich lacz i tak dalej hihi

pozdrawiam

http://irlandia.net/1.jpg
http://irlandia.net/2.jpg

to sa te screeny

  1. Rozwiazanie , hyperlink 24/12/02 15:31
    Witam,
    Wydaje mi sie, ze znam rozwiazanie problemu (przynajmniej tego zwiazanego z wyswietlaniem stron).
    Otoz w IE powinienes sprawdzic czy w menu Widok | Rozmiar tekstu | jest ustawiona wartosc srednia, natomiast w MyIE jest to odpowiednio Widok | Czcionka | Srednia.
    Mam nadzieje, ze pomoze.
    Powodzenia.

    1. Dziekuje.. , Kraszan 24/12/02 16:02
      W IE pomoglo, a z tamtym programem dam sobie spokoj ;) Wazne ze strony wyswietla wlasciwie, no widzisz, ze sam na to nie wpadlem, najciemniej pod latarnia, jeszcze raz dziekuje i wesolych..

      1. Nie ma za co :) , hyperlink 24/12/02 17:53
        Dzięki, na wzajem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL