Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:31
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1153 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Start systemu z CD na 486 , OzA 25/12/02 14:02
Posiadam komputer 486DX2 i chciałbym odpalić system z CD Oczywiście BIOS tego nie umożliwia :/ Jest mi to naprawde potrzebne ale nie pytajcie dlaczego :) Jeśli jest taka możliwość np. odpalenia najpierw dyskietki która odpali CD lub zainstalowania BOOTMENAGERa który umożliwi coś takiego bardzo proszę o instrukcję, linki czy inną pomoc za co z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam i życze Wszystkim Spokojnych, Radosnych Świąt :)

I sniffed Coke...
but the ice cubes
got stuck in my nose

  1. w mojej szkole jeszcze są takie zabytki... , no13 25/12/02 14:06
    no pakujesz dyskietke startową od win98 no i gotowe; musi zadziałać

    Iron Maiden

    1. generalnie tak, ale... , OzA 25/12/02 14:16
      odpalając dyskietke startową Win98 mam menu z 3 opcjami:
      1. Uruchom komputer z obsługą CD
      2. Uruchom komputer bez obsługi CD
      3. Plik pomocy HELP
      Nie mam na stanie dyskietki instalacyjnej Win98 na której wiem że jest menu chyba treści "Uruchom komputer z CD z Instalatorem Win98" Jak ją zrobić?

      I sniffed Coke...
      but the ice cubes
      got stuck in my nose

  2. Masz , Pasza 25/12/02 14:25
    http://www.mirrors.org/...om/winfiles/boot98se.exe

    Pasza..

    1. e no Stary... jesteś WIELKI , OzA 25/12/02 14:31
      dziękuwa chłopaku ;)

      Najlepszego na Święta dla Ciebie i rodzinki :)

      I sniffed Coke...
      but the ice cubes
      got stuck in my nose

  3. oj Ozia - lewusku (-: , pjfox 25/12/02 14:43
    odpalasz kompa z dyskietki
    wybierasz opcję "startuj z CD" a potem wchodzisz na CD
    np. poprzez komendy DOS'owe typu cd (-:
    ew. ściągnąć z sieci se sobie vc.com (65kB) i nim pocisnąć
    wejść na CD i zapuścić SETUP

    2. nie lepiej? zainstalować Win95 - ale to przecież wiesz ( (-:

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    1. ale kto mówi że ja chce Windowsa zainstalować? , OzA 25/12/02 14:50
      chce zainstalować LINUXa a przedtem musze partycje przygotować. Czyż nie? Wobec tego musze odpalić mały programik co to zajmuje sie partycjami PatitationMagic7 który jest na dysku botowalnym i wybiera się właśnie z menu po załadowaniu systemu (tzw BOOTa) z płytki CD (taką mam właśnie wersje). Jak sobie partycje przygotuje to sobie zainstaluje tego LINUXa. Nie robił bym problemu z instalacją któregokolwiek Windowsa na forum BOARDa TwojePC :) Stefan - Daj looz

      I sniffed Coke...
      but the ice cubes
      got stuck in my nose

      1. J na takich muzeach , palioza 25/12/02 15:21
        sciagam obrazy dyskietek instalacyjnych (4 example do slacka, ca chyba 4 lub 5 dyskietek) startuje z flopa, przygotowuje hadeka, i odpalam instalke slacka, easy :) Domyslam sie, ze w innych dystrybucjach bedzie podobnie

        Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
        stworzy lepszą wersję idioty.

  4. hehe , pjfox 25/12/02 15:08
    jak samego linusia instalujesz
    to po co się bawić w jakieś fdiski PMagic czy inne badziewia

    Linuś ma lepsze narzędzia że tak powiem

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    1. wlasnie wystarczy jakas distro jedno dyskietowa i jazda , Thadeus 25/12/02 15:28
      :))))))

      ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL