Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 08:13
 » cVas 08:06
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 21782 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problemy z nagrywarka :) , Banan 28/12/02 23:56
No wiec zaczne od samego poczaku :) mam nagrywarke Teaca. Sprzet od samego poczatku smigal jak mazenie, az do dzisiaj. Odpalam Nero, wrzucam odpowiednie pliki i chce nagrywac. komputer pieknie wszystko pokeszowal, rozkrecil plyte i wyskoczyl z okienkiem, ze plyta jest niby pelna. moze ma racje, w koncu on sie lepiej zna ode mnie :) Wrzucam druga plytke na tacke, popycham, czekam i... znowu "plyta full" Co jest do ___? Sprawdzam w informacjach o nośniku- czysta. Chce nagrywac- pelna. Do tego w Nero nie moge przastawic, czy ma smazyc w Tao, Dao, czy Dao/96. Kazde oprogramowanie rozpoznaje nagrywarke prawidlowo. Czy ja cos pop___? A ha! Ostatnio instalowalem nowe Aspi. Wiec nie wiele myslac (bo nie ma czasu na myslenie, trza do jutra rana prawie 50 plytek wyjarac) lapie rugiego hadeka, instaluje XPeka, instaluje 4in1 dla Via, później detonatorka, Nero. I co? D___! :( Moze inaczej cie sprubuje: ponowna instalka, gola Winda i jej tragiczne nagrywanie. Porzezilo po twardzielu i wyjechala z podobnym komunikatem. Rzodebralem komputer na czesci (no, moze prawie :) zlozylem. to samo. Az wreszcie inaczej popodlaczalem napedy: hadeki do normalnego kontrolera, a CeDeki do Raida. zadzialo. Po kilku minutach znalazlem winowajce: makaron (kabel Ide).

A teraz wlasnie smaze plytki jak szalony, bo trza sie na jutro wyspac 8-)
I wiecie co swierdzam? Informatyka opiera sie na przypadku i wielkim szczesciu :D A najdziewniejsze jest dla mnie to, ze chyba nikt normalny nie spodziewalby sie, ze takie objawy moga byc od makaronu

  1. i tu masz rację , Luke_gl 29/12/02 01:08
    szczęście i SIÓDMY zmysł- bo często przyczyna jest bardzo nielogiczna

    - numer 'gadu' 4191056 -

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL