Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 09:40
 » Majster 09:37
 » Kenny 09:34
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » cVas 09:20
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56

 Dzisiaj przeczytano
 24187 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Terratec DMX Xfire 1024 vs. Atrend YFM724 (Yamaha) na SMS5100 , Saszkin 29/12/02 09:58
Witam,

Czy będzie słychać różnicę w dźwięku na głośnikach Samsung SMS5100 przy karcie Terratec DMX Xfire 1024 a Yamaha 724.
Wiem, że przy sprzęcie Hi-Fi byłoby to słychać, ale czy na takich głośniczkach słychać?
Generalnie chodzi o mp3/mpc i bardzo sporadycznie film jakiś.
Mnie sie wydaje że nie, no ale czekam na opinie....

  1. MOim zdaniem róznicy nie zaauwazysz , NimnuL-Redakcja 29/12/02 11:06
    bo to tylko glosniczki komputerowe sredniej klasy - jakbys mial jakies Logitech za 1000zł i wiecej to pewnie roznica bylaby slyszalna .... na takich wydaje mi sie, ze wsio rybka ....
    BTW - Terratec jednak lepszą kartą jest .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. weź pod uwagę... , XTC 29/12/02 11:15
    również inne kwestie, stery ich stabilność etc...

    Linux

  3. w mp3 i mpc, to... , Doczu 29/12/02 14:49
    ... róznicy raczej nie bedzie. W grach, IMHO to już bedzie raczej różnica na korzyść Terrateca.
    Pozdrawiam.

    1. Nie gram generalnie... , Saszkin 29/12/02 15:30
      ...sporadycznie fifa 2002, a ostatnia gra z tych nowszych w , wiecjaka gralem to byla mafia. Ale w jakas przygodówke bym zagral w sumie...Syberia PL moze :)

      1. Czyli ... , Doczu 30/12/02 06:37
        ... raczej skupilbym się w Twoim wypadku raczej na TerraTecu.
        Dzwiek w 2 D praktycznie bez różnicy z tą Yamą, ale w grach za to mniej problemów, a i sterowniki cześciej uswiadczysz.
        Pozdr.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL