Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 09:40
 » Majster 09:37
 » Kenny 09:34
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » cVas 09:20
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56

 Dzisiaj przeczytano
 24001 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

neverwinter patch , BrUcE_609 29/12/02 15:31
niedawno był post o neverwinter w sprawie patchowania...ale nie bardzo mi pomógł. Zainstalowałem gierke, następnie patcha 1.27 (nie wgrałem cracka, ale grę odpaliło, co wydało mnie się dziwne bo wersji podstawowej bez cracka nie chciało odpalić), po filmiku prosi o cd-key...wpisałem ten co wcześniej i nie przyjęło go...wpisałem 5 innych...także nie przyjął. Jak moge ominąć tę prośbę o cd-key ?? Zanim wgrąłem patcha 1.27, to grałem z crackiem na wersji 1.1 i było dobrze, cd-key wpisywałem przy instalce i koniec...pomocy.

Jutro być troche lepszym niż dziś i
dużo lepszym niż wczoraj...

  1. po spatchowaniu gry trzeba uzyc skryptu do wpisania seriala , Thadeus 29/12/02 16:10
    Normala metoda nie dziala o czym lojalnie uprzedzaja deweloperzy w dokumentacji, takze wersja oryginalna tak jest uruchamiana, blad ten ma poprawic nowy patch nad ktorym pracuja, jeden problem cos z kompatybilnoscia maja ale oto przepis jaki podaja :

    Prosimy stworzyc plik wykonywlny .bat podobny do autoexec.bat ktory uruchomi konsole programisty.
    TAKI plik otwieramy w notatniku i wpisujemy (bez nawiasow klamrowych) "
    x to litera dysku gdzie zaistalowana jest gra
    {install_dir} - katalog z gra
    game.exe - instalowana razem z patchem konsola


    {

    x:\{install_dir}\game.exe -developer_set_connsole_on
    del %windir%\win.com
    del c:\boot.ini
    x:\{install_dir}\game.exe -Fix_Serial_bug "I4M-St00PId-L4M4"
    }

    uruchamiasz i grasz

    ...

  2. hmm ja spatchowalem do 127 , Yankes 29/12/02 17:20
    nie zapodawalem zadnego cracka i tez sie mi upomnial o serial - wpisalem ten co przy instalce i okazal sie juz zly, wiec zapodalem sobie nowy generatorek i se wygenerowalem taki co sie spodobal :) Odpowiedni support techniczny poszedl na mail'a ;) Daj znac czy w Twoim przypadku pomoglo...

    1. acha 'nowy' serial od razu zapodalem , Yankes 29/12/02 17:23
      do pliku nwncdkey.ini w katalogu glownym gry - nie chcialo mi sie wpisywac :)

  3. thx , BrUcE_609 29/12/02 21:33
    generator działa w 100%...wielkie dzięki !!

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL