Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 09:40
 » Majster 09:37
 » Kenny 09:34
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » cVas 09:20
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56

 Dzisiaj przeczytano
 24020 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ABIT BE6 II + Radeon 9000 , rWania 29/12/02 19:57
Czy jest ktoś komu takie połączenie, działa "idealnie" ?Niestety u mnie po ok. 1h oglądania filmu (i nie tylko może być sam windows) na TV obraz gaśnie, znika. Próbowałem już różnych sterowników i zasialczy, zawsze to samo.

  1. config mam identyko... , kaszpio 29/12/02 20:26
    ale na tv-oucie nie ogladam filmow bo mam takie zaklocenia ze szkoda gadac...;-(

    Toshiba Tecra S11-124

    1. zaklócenia , pitero 29/12/02 21:52
      z winy kabla czy wyjscia tv?

      i7-13700kf_asus.prime.z790
      RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
      32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

      1. chyba z winy gniazdka od pradu... , kaszpio 29/12/02 22:18
        bo jak podlacze lapa z wyjsciem tv-out do pradu w tym miejscu co PC to tez ma zaklocenia...podlacze tam gdzie tv to nie ma zaklocen, ale najbardziej smieszne jest to, ze jak podlacze PC za pomoca przedluzaczy itp do tego gniazdka do TV to mam zaklocenia, i juz w tym momencie jestem totalnie zakrecony;-)

        Toshiba Tecra S11-124

        1. trzeba uzywac dobrze izolowanych kabli , pitero 29/12/02 22:50
          lub wpinac sie przez eurozłącze

          i7-13700kf_asus.prime.z790
          RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
          32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

          1. kabel jest na 100% ok , kaszpio 30/12/02 09:12
            ekranowany, kupiłem dwa kablem najpierw kumpel mi zrobil z miedzianego glosnikowego...myslalem ze zaklocenia byly wywolalne brakiem ekroany, teraz mam elegnacki kabel ekranowany ze zloconymi końcówkami...to na pewno jest cos z tym gniazdkiem od pradu...bo tu chyba inna faza jest...
            mam listwe ale jedna z tych tańszych, moze jak bym kupił dobrą listwe tlumiąca rożne zakłocenia to by pomoglo?

            Toshiba Tecra S11-124

  2. pewnie... , xmac 29/12/02 21:59
    masz wlaczone wygaszanie monitora na 1h!
    zmien na 2h lub wiecej

    dual&mobile power
    XMAC

    1. nawet jak jest (brak) , rWania 30/12/02 00:11
      to i tak się wyłączy. Np. jak wejde do Quake 3 to wyłącza się po 5 sec. od rozpoczęcia grania (już na mapie). Sam już nie wiem ale wydaje mi się, że to wina płyty.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL