Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 11:25
 » Menah 11:23
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » cVas 11:00
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 27744 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Karta TV Prolink HD Nicam , Jacenty 30/12/02 11:46
Czy ktoś ma doświadczenia ze zgrywaniem obrazu.
Tzn czy można zgrywać do innego formatu niż AVI ,
lub jakie ustawić by nie tworzyły się takie(WIELKIE)
pliki ?.

Poza tym pozytywne wrażenia - obraz ładny , ładnie się zgrywa, dźwięk Nicam ok i w tunerze FM tysz,
ale soft to kaszana.

  1. Mozna mozna , maju 30/12/02 12:56
    nie pamietam gdzie dokladnie ale jak poszukasz w opcjach to mozesz wybrac format w jakim obraz ma byc zapisywany - nagrywanie do DivXa w locie nie stanowi najmniejszego problemu. Jesli bardzo chcesz moge sprawdzic u siebie w domu i podam ci dokladna konfiguracje parametrow kodowania.

    1. też chętnie posłucham... , krwiak 30/12/02 20:11
      ps. a powiedz jakiego softu uzywasz do tej karty?

      wszystko to graaanda...

  2. Ok poczekam.. , Jacenty 30/12/02 13:42
    dzieki - poczekam na odpowiedz jak sprawdzisz..
    narazie sciągam kodeki i virtualdub-a.

  3. Już zrzucam.... , Jacenty 31/12/02 10:12
    Soft to Virtualbub, Baotv, oraz dołączony do karty
    (myślałem że jest tylko do edycji) , każdy ma swoje wady i zalety.
    To do czego chcę zrzucić zależy od zainstalowanych kodeków.
    Zadowalający obraz zrzutu oraz wydajność /wielkość pliku
    uzyskałem Divixem 4.12 (połowa rozdzielczości )
    plik ok 5-7 MB /min obrazu.
    Sumując kodowanie od :
    zwykłego Avi , Mjpeg ,MPEG 1 itd... po MPEG2
    -oczywiście sotwarowo - potrzebny proc pow 0,6 GHz.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL