Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 27900 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czym różni się GF4mx440 od GF4mx440se ? i jakie dętki ? , fiskomp 30/12/02 11:49
Mam pytanie jak w temacie czym różnią się te dwie karty ?
Jakie detonatory najlepiej do GF4mx440se ?

z góry dzięki

pozdrawiam,

  1. W pierwszym , milekp 30/12/02 11:53
    AGPx4 w drugim x8. Chyba tylko tym. Ewentualnie kombinacje z taktowaniem. Ale to w zależności od producenta.

    1. tylko dlaczego ta druga jest prawie o połowę tańsza ?? , fiskomp 30/12/02 11:58
      przy okazji czy natknął się ktoś na porównawczy test kart grafiki w sieci, please linka.

      pozdrawiam,

      1. bo ta SE , LooKAS 30/12/02 12:03
        ma obcieta szyne pamieci do 64-bitow, a agp dalej jest 4x...

  2. Link , Sherif 30/12/02 12:09
    http://www.benchmark.pl/.../geforce_mx440SE-1.html

  3. NIE KUPUJ SE!!!! , konto-usuniete1 30/12/02 12:18
    szyna pamieci..... NIE KUPOWAC!!!!

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

    1. Już za późno chyba, już kupił , sebtar 30/12/02 12:56
      niestety skoro pyta się o detonatory...

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    2. Sobie nie SE ;)) , carlosA 30/12/02 13:05
      swoją drogą święta racja SE to kastrat kastrata.
      Pozdrawiam.

      #whatever

  4. Krótkomówiąc , NimnuL-Redakcja 30/12/02 12:49
    obie karty są bardzo słabe a wersja SE jest mniej wydajna - węższa szyna pamięci od mx440 ... kiszka niesamowita .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. dzięki wszystkim ja jej nie kupuję ... , fiskomp 30/12/02 12:55
    Miłej sąsiadce, taki chłam wcisnęli do zestawu (i to ponoć znajomy), chciałem się tylko upewnić, bo właśnie mi się wydawało, że to technologiczny odpowiednik gf2mx 64bit, teraz mam pewność.
    Na koniec jeszcze pytanie o detonatory, jakie można im zapodać, ja niestety jestem na etapie gf2mx, więc mam starsze i na nowych "się nie znam" :)

    Dajcie jakieś wskazówki.

    pozdrawiam,

    1. A wgraj jej jakieś nowe, np. 40.xx , sebtar 30/12/02 13:00
      tej karcie to i tak nic nie pomoże bo to padaka straszna, mój stary GF2MX Leadteka jest 2x szybszy :DDD

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL