Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 12:52
 » KHot 12:50
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » @GUTEK@ 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30525 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mobo pod PIV 2.53Ghz , Michał R. 30/12/02 16:59
Właśnie, jaką płytę wybrać? Aby zawięzić grono podejrzanych uściślę: płyta musi być na Intelu, najlepiej Asusa, HT powinna raczej wspierać, fajnie jakby był SerialATA, USB 2.0, może AGP 8x

  1. Abit BE7 , kaszpio 30/12/02 17:05
    znajomy ostatnio kupił...ponoc rewelacja plyta, stabilonosc i wydajnosc;-) no i cena przystepna;-)
    z tego co mi sie wydaje zeby obslugiwala HT to musi byc chipset Intel 845 PE...
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5030
    Pozdrowka!

    Toshiba Tecra S11-124

    1. ABIT Rulez ;) , Mademan 30/12/02 17:32
      Ale ja z kolei polecam IT7-MAX2 v2.0
      "Flagowy model, należący do serii ABIT MAX i stanowiący nowoczesną, bardzo wydajną platformę dla procesorów Pentium 4. Płyta ta zbudowana jest na bazie chipsetu Intel 845PE ze wsparciem dla szyny FSB 533 MHz i pamięci DDR333 (PC2700). W skład "arsenału" wchodzi BIOS z technologią ABIT SoftMenu. Ogólną wysoką wydajność gwarantuje duża przepustowość magistrali pamięci (do 2,7 GB/s). Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, w tym kontrolerów Serial ATA 150 oraz RAID IDE Ultra ATA/133, płytę tą cechuje wyjątkowa wydajność i wysokie transfery danych. Obsługa interfejsów USB 2.0, FireWire (IEEE1394) i modułu gniazd ABIT Media XP. Wbudowany układ sieci LAN 10/100-Mbit i 6-kanałowy dźwięk". POZDRAWIAM

      1. tylko koszty kosmiczne;-) , kaszpio 30/12/02 18:22
        ta sama plyta tylkko IT7 MAX2 v1.0 kosztuje w komputroniku ok 900 zł, wiec model 2.0 pewnie kolo 1.000 zł ...hehe
        Pozdrowionka!

        Toshiba Tecra S11-124

  2. Też Abit , Paweł27 30/12/02 21:40
    Sam wymieniłem wczoraj okazyjnie z BD7-II na BE7 i powiem że jest to naprawdę dobra płytka. Szkoda tylko że nie można dostać wersji bez dźwięku, a jest tam narypane z tyłu pięć gniazdek minijack i jedno optyczne (po co nie wiem) skoro większośc i tak kupuje jakieś markowe kary muzyczne. Jest sieciówka 10/100 obsługuje HP, USB2, AGP4, pamięci 333MHz. I najważniejsza żecz jaką mają Abity - PCI,AGP FIX - czyli niezależnie od częstotliwości ustawienia proca i pamięci możesz zblokować taktowanie PCI na np. 33MHz. Super sprawa dla maniaków ciągniecia procka częstotliwością taktowania.

    Naprawdę godne polecenia płyty.

    i7-4770, Asus H87M-Pro
    EVGA 750ti, SSD 840 Pro
    Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

    1. Niestety niema SATA , Mademan 31/12/02 01:18
      a kolega chciał płytkę z Serial ATA. POZDRAWIAM

    2. moja tez ma pci/agp fix , Venom79 31/12/02 11:15
      a jest duzo tansza. Procek kreci sie dobrze. Mozna ja dostac juz za ok. 550 zl.
      Jedyne czego nie ma w stasunku do Abita to zintegr. karty sieciowej, ale sieciowki sa bardzo tanie (<50zl).

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL