Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 12:52
 » KHot 12:50
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » @GUTEK@ 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30417 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z ikona odp. za rozszerzenie pliku (nic nie pomaga) , 1Majkel 30/12/02 17:32
Witam,
moj problem polega na tym, ze nie wyswietlaja mi sie w ogole ikonki odpowiadajace za pliki *.htm, *.html. Mam Windows 98 SE, IE 6.0 SP1; zdarza mi sie to po raz pierwszy, przyczyna jest na pewno to, ze chcac oczyscic rejestr (za pomoca roznorakich programow, NSW, RegCleaner i pare innych), musialem dobrze nie sprawdzic co kasuje, i najwyrazniej z rejestru (?) zginal jakis wpis odpowiedzialny za te ikone.
Update IE z v. 6.0 do SP1 nic nie dal. Odbudowanie ikon (TweaUI), a takze skasowanie ShellIconCache rowniez nic nie dalo.
Nie moge nawet zmienic ikony poprzez menu Widok - Opcje Folderow - Typy Plikow - Plik HTM itp... Przycisk, sluzacy zmianie ikony jest nieaktywny.
Prosze o pomoc, moze jakis wyeksportowany wpis z rejestru.
Niby nie jest to bardzo meczace, ale po prostu przeszkadza ;)

http://www.F22TAW.prv.pl

  1. najlatwiej zeby sie nie bawic , SpooN 30/12/02 19:23
    reinstal windy

    Learn IT, Make IT, Live IT

    1. nie do przyjecia , 1Majkel 30/12/02 19:34
      j.w. do tego sam doszedlem ;) , kurcze no nikt mi nie pomoze......

      http://www.F22TAW.prv.pl

  2. ale dlaczego , SpooN 30/12/02 20:34
    nie do przyjecia... bez formatu tylko sam reinstall

    Learn IT, Make IT, Live IT

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL