Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 15:44
 » DJopek 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52

 Dzisiaj przeczytano
 34761 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Quake III Arena , Mademan 31/12/02 15:12
Sorki ze tutaj pytam ale potrzebuje poszerzyć kont widzenia w powyrzszej grze ale niewiem jakie jest do tego polecenie. W starym Quake 2 było "fov" (np. fov 120) a jak to się robi w trzeciej części tej gry. A i bym zapomniał, czy zauważył ktoś z was grających w sieci że jest jakoś mało serwerów, kiedyś znajdywało mi ich około 200 a teraz ledwo 25. POZDRAWIAM

  1. jak sie nie myle... , Holek 31/12/02 15:23
    to w q3 bylo "cg_fov" i liczba...
    a jesli chodzi o servki - z tych 200 wiele bylo pustych, zreszta w dobie CSow i innych "grupowcow" zwykly DM, czy nawet prosty TeamDM jest w doznaniach nieporowynywalny... moze to dlatemu?

    pozdr.

    "...here I am on The Road again..."

    1. Wieszmoże jak wyłączyć widok broni ? , Mademan 31/12/02 15:48
      Tak to polecenie działa Wielkie Dzięki :-). POZDRAWIAM

      1. chyba jest to , konto-usuniete1 31/12/02 16:13
        cg_drawgun 1 lub 0 .. jakos tak

        Nine Inch Nails to jest TO :)
        iRacing Driver :)

      2. ew. w "player options" , XTC 31/12/02 16:25
        ustawić broń nie na "left" nie na "right" a na "center" - też nie widać...

        Linux

        1. chyba , w1lko 31/12/02 16:35
          pomyliles gry ;)

          1. hmm... , XTC 31/12/02 16:49
            w Q2 jeszcze było :) no możliwe...

            Linux

  2. serwerow jest pelno ,tylko masz pewnie w wersji 1.16 , robert71 31/12/02 16:04
    to sobie spatchuj do wersji 1.32 lub 1.31 .Trzeba sciagnac z sieci plik -q3pointrelease132 .Jest duzy ,wazy ok 28 MB. Acha ,najlepiej miec oryginalnego qwaka lub dobry klucz bo nie widzialem crackow do tej wersji.

    *** ********** *** ** ******* *******.

  3. Dziękuje Wam Wszysktkim , Mademan 31/12/02 19:35
    Teraz będe lepiej kopał po dupie ;) POZDRAWIAM

  4. Pomocy !!! , Mademan 31/12/02 20:24
    Po zainstalowaniu Point Realase przy odpalaniu gry pisze : User Interface is version 4, expected 3. I gra się nieuruchamia :( Pomóżcie. POZDRAWIAM

    1. a gra chodzi z plyty ? , robert71 31/12/02 21:00
      bo cos chyba zamieszales .Pewnie spaczowales skrakowana wersje .Trza bylo sobie wersje 1.16(pewnie skrakowana) zostawic i zainstalowac qwaka do innego katalogu i tam paczowac.

      *** ********** *** ** ******* *******.

      1. Możliwe ;) , Mademan 31/12/02 22:53
        Zaraz to sprawdze. Wiecie może jeszcze dlaczego niemoge odpalić demek ze stronki ? są w formacie dm_68

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL