Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 54255 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie sluchawki mozecie mi polecic? , akslow 3/01/03 20:23
Chodzi o sluchawki nauszne. Z przewodem. I zeby jakos wygladaly beda uzywane do przenosnego odtwarzacza mp3 i w domu np. do kompa . Budzet ok. 100 zl

  1. ........ używane SYNHAIZERY , Speeder 3/01/03 20:25
    tylko ....... najlepsze pod kazdym względem ;)

    "...uciekam w świat fantazji i
    czasami zostaje tam na dłużej"
    Speeder

  2. za 99 zl , tom.EM 3/01/03 20:53
    ostatnio zakupilem sluchawki AKG K44 w media markt i
    sa baardzo przyzwoite, tyle ze nie polecam ich do lazenia
    po miescie - sa typu zamknietego i szczelnie izoluja od
    swiata zewn. :-) , za to do kompa sa swietne!

    http://www.akg-acoustics.com/...es/k44-k55-k66.htm

    --[ I see no ships just hardships ]--

  3. Senhaiser'y , ZGreG 4/01/03 01:01
    W MM w Kraku widziałem w okolicy 100zeta bardzo fajne nieduże Senhaiser'y (bodaj 457 lub 477) - w sam raz do mp3player'a - nie za duże nie za małe. były też Sony, doś fajne z jednym kablem - wyglądały solidnie, ale te Senhaiser'y miały lepsiejsze parametry. Patrzyłem jak kupowałem sobie do domu (staneło na Technicsach - na HD570 trochę brakowało kasy.. )-: ) i miałem na uszach nawet i nieźle było. Z resztą Senhaiser to chyba ścisła czołówka... PZDR!

    podpis?
    jaki podpis!

  4. a co myslicie o tych na... , akslow 4/01/03 01:12
    na allegro.
    1. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9008547
    2. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9351076

  5. najlepiej jak masz mozliwosc , tom.EM 4/01/03 01:54
    to idz do media markt, mozesz tam odsluchac
    rozniaste sluchawki, powiem ci tylko ze te moje
    AKG K44 sa cholernie wygdne ,slucham czasem
    muzyki kilka ladnych godzin zapominajac ze mam
    cos ma glowie

    --[ I see no ships just hardships ]--

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL