Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12243 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Girder - jak skonfigurowac? , mehow 4/01/03 13:00
1. Czy moglby ktos podpowiedziec jak skonigurowac girdera aby obslugiwal Winampa (t.j wlaczal, wylaczal, poglasnial itp. )
- zalezy mi glownie na tym aby jednym przyciskiem wlaczal i tym samym wylaczal winampa.
2. Czy jest mozliwosc wlaczania komputera przy pomocy pilota
3. Skad sciagnac wersje 3.2.6b -ze strony autora sie nie da.
4. Czy ktos ma pomosl dlaczego gdy ustawie uruchamianie Delphi6 pod dany przycisk to.. uruchamia mi delphi dwukrotnie i to z jakimis bledami

dodam ze jestem po lekturze FAQ i Helpa i odpowiedzi na powyzsze pytania nadal nie znam
Z gory dziekuje za wszelka pomoc i pozdrawiam wszystkich!

Na cudze błędy patrzymy jak na
cudze kobiety. Mamy z nich dużo
więcej radości niż z własnych.

  1. jak sie , w1lko 4/01/03 13:03
    nie da jak mi wlasnie sciaga ?? :)
    http://www.girder.nl/downloadn.php

    1. jeszcze , w1lko 4/01/03 13:06
      tu http://www.honositomuhely.hu/...8/hard/girder.html
      i kliknij na
      LETOLTES na dole :D

      1. i puscilem , w1lko 4/01/03 13:08
        ci tez na mejla :D eh wychodze z domu bo juz pisze glupoty :)

        1. wielce dziekuje.. , mehow 4/01/03 16:11
          .. szanownemu Panu - ..prosze mi uwiezyc probowalem z obu tych zrodel- dopiero mail Szanownego Pana mi pomogl.
          Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

          Na cudze błędy patrzymy jak na
          cudze kobiety. Mamy z nich dużo
          więcej radości niż z własnych.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL