Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12514 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Coś dla fanów modyfikacji obudów.... , smoczuś 4/01/03 17:08
http://www.fun.from.hell.pl/...der_00_komputer.jpg
http://www.fun.from.hell.pl/...01-04/vader_201.jpg
http://www.fun.from.hell.pl/...01-04/vader_202.jpg
http://www.fun.from.hell.pl/...01-04/vader_203.jpg
http://www.fun.from.hell.pl/...01-04/vader_204.jpg
http://www.fun.from.hell.pl/...01-04/vader_205.jpg
http://www.fun.from.hell.pl/...01-04/vader_206.jpg
http://www.fun.from.hell.pl/...01-04/vader_207.jpg
http://www.fun.from.hell.pl/...01-04/vader_208.jpg
http://www.fun.from.hell.pl/...01-04/vader_209.jpg
http://www.fun.from.hell.pl/...01-04/vader_210.jpg
http://www.fun.from.hell.pl/...01-04/vader_211.jpg
http://www.fun.from.hell.pl/...01-04/vader_212.jpg
http://www.fun.from.hell.pl/...01-04/vader_213.jpg
http://www.fun.from.hell.pl/...01-04/vader_214.jpg

______BRR_______

  1. LOL :D , konto-usuniete1 4/01/03 17:14
    Ale kolesie...

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

  2. Było... , PKort 4/01/03 17:51
    Ale i tak śmieszne i pomysłowe. Ja w sumie schowałem PCta w pudełku po butach, ale się wstydzę pokazać go na zdjęciach.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. Też kiedyś tak zrobiłem. , sebtar 5/01/03 11:32
      Ale to był 486 a nie VIA ;)

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. Jaka VIA???? , PKort 5/01/03 15:04
        Kto tu mówi o VIA? Ja schowałem płytę AT, zasilacz AT od PCta, dysk twardy, stację dyskietek, Titana D5TB i dodatkowy wentylator.

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. świetnie to na biurku wygląda :D :D !! , Auror 4/01/03 17:58
    swoją drogą ciekawe jaka temperatura procka i dysku ?

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  4. a wentylatory , J@rek 4/01/03 18:25
    tez beda dyszaly w rytm oddechu Vader'a? :-))

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  5. Luźne uwagi na temat tej obudowy , Bergerac 4/01/03 18:44
    1) ...wypalanie płytek zapewne przy pomocy miecza świetlnego...
    2) ...jeżeli chodzi o stacje FDD i CD, to dyskietkę można wcisnąć do otwotu gębowego, ale do włożenia płytki CD trzeba już zdjąć Vaderowi beret pancerny...
    3) ...gdyby temu Vaderowi z Gwiezdnych Wojen zamontować Zalmana, to cała postać straciłaby swój dyszący urok...
    4) ...w chwilach zadumy Ty i Twój komputer możecie sobie spojrzeć głęboko w oczy...
    5) ...nie da się grać na nielegalnych kopiach gier, bo Vader jako poprawny imperialista nie toleruje piratów...
    6) ...na obudowie da się postawić piwo dopiero po wyrównaniu jej młotkiem...
    7) ...w ogóle nie warto kupować czy też robić takiej obudowy, bo i tak najdalej w Epizodzie VI zepsuje się...

    A poza tym, kochani Boardowicze, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, szybkich łączy i nigdy więcej hard zwisów :))

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    1. buhahaha , smoczuś 4/01/03 19:12
      naprawde się uśmiałem:)

      ______BRR_______

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL