Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12663 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mnożnik ?? , virago77 4/01/03 17:42
dlaczego płyta reaguje na zworki
ustawiające częstotliwość magistrali
a nijak nie chce zauważyć zmian mnożnika
(nawet w dół...) ???

ja chyba jakiś lamer jestem ?!? ...

  1. moze , no13 4/01/03 17:46
    poprostu masz zablokowany mnoznik?

    Iron Maiden

    1. a jak go odblokować?? , virago77 4/01/03 18:10
      w biosie coś czy na płycie zmienić??

      ja chyba jakiś lamer jestem ?!? ...

      1. a tak wogóle to mógłbyś podac procka :PPP , no13 4/01/03 20:00
        bo tak to można sobie gadać..... Jak masz celka 1 to zapomnij :-)

        moze magistrala? (zobacz na plycie glownej zworki)

        Iron Maiden

        1. już podaję - celeron333 , virago77 4/01/03 20:30
          ustawienia mnożnika z instrukcji od 2 do 8

          ustawienia magistrali z instrukcji:
          66, 100, 112 i 133, ale tylko przy pierwszej komp "wstaje"...
          no i dwie "odkryte" częstotliwosci: 50 i 75

          aktualnie mam 75 czyli 375MHz
          ....

          ja chyba jakiś lamer jestem ?!? ...

          1. W procach Intela zmieniać mnożnika , sebtar 5/01/03 11:30
            się nie da, choćbyś ustawił i 28 to nic to nie da. Możesz kręcić tylko magistralą.

            Demokracja to władztwo intrygantów,
            wybieranych przez głupców.

  2. pewnie Ci grafit "wyparowal" :) ja tez wczoraj pierwszy raz od roku chcialem cos.... , McKania 4/01/03 18:00
    z mnoznikiem pokombinowac [a dokladniej mowiac to puscic durnia bez aktywnego chlodzenia :)] i po jego zmianie komp po prostu nie wstawal

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    1. rada: , McKania 4/01/03 18:00
      poolowkowac ponownie! :)

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

  3. kolo .. , pachus 4/01/03 19:32
    ma Intel`a i basta :)

    1. a ja kurna pewny bylem ze juz kiedys cos tam zmienial a teraz chce i mu nie dziala.... , McKania 4/01/03 21:51
      no i w zwiazku z tym myslalem ze amdka ma jakiegos

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

  4. a może puść na 100 i podnieś napięcie , Chrisu 5/01/03 20:43
    jak możesz... U mnie 333 idzie na FSB 100 (Abit BE6 II)

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. tylko , GULIwer 6/01/03 18:37
      niech nie zapomni o AGP
      przełączy na 2/3 bo 1/1 mzoe mu grafa nie wydolić
      choc leadtek Winfast Gf2MX ładnie znosił 103Mhz na AGPx2 z celkiem 300A@464 :)

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL