 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 32144 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Hitman 2 i WinXP- problem , copec 5/01/03 22:39 j.w. problem dotyczy tego ze w trakcie gry, ktorejs misji ta spowrotem wskakuje do windy, po czym nie ma mozliwosci odtworzenia gierki.
patch do xp nie pomaga wrecz przeciwnie nie pozwala uruchomic ponownie gierki
mial ktos podobnie?
jakies propozycje???
poozdroofkaZmień swój podpis na Boardzie !!! - www.hitman2.prv.pl , masza 6/01/03 19:14
poszukaj tam patcha do tej gry.
1.04 bodajże.Pozdrowionka !!! |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|