Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:19
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47344 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DSL, siec LAN i legalnosc? , kaszpio 6/01/03 21:52
Czy puszczenie sobie sygnalu DSL od TPSA na amatorska siec LAN jest legalne? Bo w TPSA powiedzieli mi ze nie problemu a monter z TPSA ze nie powinienem puszczac sygnalu poza moj lokal?!?! Kto ma racje, a jezeli monter to jak zaradzic zeby sie nie dopierniczyli>;-)
Pozdrawiam!

Toshiba Tecra S11-124

  1. DSL jest stworzony dla LANa... , Carmamir 6/01/03 21:56
    nie można udostępniać tylko Neo+, ale DSL spokojnie.

    No to się wkopałem...

    1. podobno ... , PaszkfiL 6/01/03 22:01
      ... NEO+ mozna udostepniac poza lokal pod warunkiem ze nie czerpie sie z tego korzysci ... a co do DSLa to w umowie masz sprecyzowane ze sygnal moze wychodzic poza lokal ...

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      1. a to fajnie;-) , kaszpio 6/01/03 22:17
        dzieki za otuche;-)

        Toshiba Tecra S11-124

      2. Nieprawda. , PKort 6/01/03 22:18
        Neo+ nie można udostępniać poza lokal - jak byk napisano w regulaminie.

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

      3. a mozna gdzies taka umowe przeczytac...? , kaszpio 6/01/03 22:19
        np w internecie zanim sie ja spisze?
        Pozdraiwam!

        Toshiba Tecra S11-124

        1. zadzwoń do ... , Carmamir 6/01/03 22:24
          tp psa i spytaj sie czy są gdzieś w necie regulaminy, ale powinny być na www.telepies.pl (www.tpsa.pl :) i w dsl i tam jest regulamin.

          No to się wkopałem...

          1. a nie lepiej na , copec 6/01/03 22:37
            www.neostrada.pl

            Zmień swój podpis na Boardzie !!!

            1. lepiej na... , kaszpio 6/01/03 22:38
              www.internetdsl.pl ;-)))

              Toshiba Tecra S11-124

      4. w regulaminie... , kaszpio 6/01/03 22:31
        nigdzie nie widze zeby bylo napisane ze mozna wypuszczac ale nie ma tez zakazu...jak ja lubie takie niejasnosci:-(((

        Toshiba Tecra S11-124

        1. moge ci zagwarantowac ... , PaszkfiL 6/01/03 23:13
          .... ze mozesz DSLa wypuscic poza lokal ... ja u siebi emam DSLa 512 i 6 uzytkownikow w bwoch blokach :) i bylo najmniejszego problemu ... montuj smialo !

          o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

          1. to elegancko... , kaszpio 6/01/03 23:16
            u nas teraz kablowka 256 kbit/s...na 7 osob...teraz bedzie DSL 512 na 22 ;-)
            Pozdrówka!

            Toshiba Tecra S11-124

            1. a nie lepiej.. , Carmamir 8/01/03 19:29
              neo+ jako kanał wysyłowy a przez satelite zwrotny ? Open Sky za rok to koszt ok 290 Euro a transfer od ok 4mbits.

              No to się wkopałem...

  2. dzielnie , SpooN 6/01/03 22:40
    sygnalu na DSL'u ejst legall ale NEO+ tylko gdy jest zarejestrowana na firme i 'dziala' tylko w lokalu tej firmy

    Learn IT, Make IT, Live IT

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL